Польсько-українські дебати у Рівному

6-7 травня 2014 року відбудуться міжнародні дебати усіх представників місцевого самоврядування, громадських організацій, науковців, діячів культури, мас-медіа та простих громадян, які не байдужі до творення історії міста та зацікавлені у впровадженні європейських стандартів та цінностей.

Захід відбудеться в рамках реалізації проекту «Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України».

Під час зустрічі учасники заходу зможуть подавати свої ідеї та очікування від місцевого самоврядування. Визначатимуть актуальні сфери для впровадження прогресивних інструментів розвитку громадських ініціатив спрямованих на виведення суспільного бачення на новий рівень.
Також не оминуть увагою стратегічне планування спільного вирішення ключових проблем за допомогою заходів, що здатні підвищити громадянську активність та відповідальність за спільні справи.
Крім того, польські партнери презентуватимуть власний досвід впровадження подібних методик.

Місце проведення: м. Рівне, вул. Короленка, 5 (конференц-зала Інституту права)
6 травня 2014 р.
– час проведення з 14.00 до 17 год.

7 травня 2014 р.
– час проведення з 10.00 до 13.00 год.

Додаткова інформація за тел.: 43 43 03Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети