Польські професори будуть вчити рівненських держслужбовців краще керувати

56945_ostrogДомовленість про співпрацю між Рівненською облдержадміністрацією, Національним університетом «Острозька академія» та Гуманітарною Академією ім. Александра Гейштора (м. Пултуск, Польща) скріпили угодою ректори цих ВУЗів та голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. На підписанні в Острозі була присутня генеральний консул республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи.

 За умовами домовленостей, перших 50 держслужбовців з Рівненщини польські та українські професори навчатимуть, як підвищити свій професійний рівень.

 «Працівників обласної та районних адміністрацій Рівненщини польські професори навчатимуть механізмам якісного виконання своїх професійних обов’язків в умовах євроінтеграції. Навчання буде відбуватися, в тому числі, на базі «Острозької Академії». Зараз ми визначаємося з критеріями відбору бажаючих пройти це навчання», – зазначив Сергій Рибачок.

 «Впродовж року польські колеги приїжджатимуть до нас. Паралельно проводитимуть навчання і наші професори. Заплановано 188 годин занять в аудиторіях та більше тисячі годин самостійної роботи. Після такого інтенсивного курсу, ті, хто пройдуть навчання, зможуть поділитися здобутими навиками зі своїми колегами-держслужбовцями. Відповідно, наші кращі студенти-випускники зможуть продовжити навчання в Академії у Пултуску», – розповів ректор НУ «Острозька Академія» Ігор Пасічник.

 «Нам приємно починати цей проект з Рівненщини. У нашій академії навчається багато студентів з України, і ми дуже задоволені їх рівнем знань», – зауважив ректор Гуманітарної Академії ім. Александра Гейштора Адам Косескі.

 Аналогічні угоди польські освітяни також підпишуть у Запоріжжі, Вінниці, Дніпропетровську та Львові.

Прес-служба Рівненської ОДА



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети