Польська газета з українським додатком

Відома польська газета, що спеціалізується на економічній тематиці – Dziennik Gazeta Prawna вийде у вівторок, 21 лютого, з додатком українською мовою.
У ньому міститься загальна інформація для трудових мігрантів з України, повідомляє “Укрінформ”.
Зокрема, в додатку до газети можна буде знайти максимальну інформацію про умови безпечного і легального працевлаштування українців в Польщі.
Газета відзначає, що вперше в Польщі буде проведена така значна інформаційна акція, спрямована спеціально для трудових мігрантів в Україні.
У медіа-просторі Польщі все частіше звертають увагу на значну кількість українців, які прибувають на заробітки в Польщу. Отже, організовуються спеціальні рекламні кампанії, спрямовані виключно для громадян України. Зокрема, з недавніх пір у всіх польських телеканалах рекламується пакет дешевих дзвінків в Україну відомого польського оператора мобільного зв’язку. Музичний супровід до реклами веде “Океан Ельзи” з піснею “Там, де нас нема”.
За інформацією МЗС Польщі, в минулому році польські консульські Установи видали в Україні 1,2 млн ВІЗ, з яких 650 тис. – робочі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети