. Польська делегація відвідала Здолбунів | Здолбунів City

Польська делегація відвідала Здолбунів

Сьогодні до Здолбунова завітали представники фундації «Недалеко» з м. Пйотркув-Трибунальський Республіки Польща. Під час зустрічі обговорили з гостями можливість проведення влітку у нашому районі дитячого футбольного турніру, який може бути міжнародним (плануємо також запросити команди з Донецької та Луганської областей) і проведенню якого має намір сприяти польська сторона.
Також гості запросили юних футболістів зі Здолбунівщини до участі у турнірі, який відбудеться за декілька місяців у м. Пйотркув-Трибунальський – повідомляє голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама