Польові рейди міської ради

Вже не вперше бачив картину, коли працівники апарату Здолбунівської міської ради із зошитами в руках прогулюються вулицями міста і щось записують. Спочатку в районі вул.8 Березня, на днях, біля БДтМ і майданчиків ДЮСШ. На мою цікавість що роблять працівники бухгалтерії   та інших підрозділів біля чагарників, отримав відповідь:

–         А ось, гляньте, бачите як позаростало все кущами, чагарниками. А це ж вже викуплені землі, чиїсь території. І якщо власникам цих територій може і байдуже до того що робиться навколо них, а от міській владі не байдуже. Тому ми робимо опис стану благоустрою територій, складаємо намітки на викос трави, а також зясовуємо кому надсилати нагадування про приведення територій у належний вигляд. Разом місту і приватним власникам це зробити легше. На одній із депутатських комісій були висловлені пропозиції щодо такого порядку дій. Це пропонували депутати міської ради і персонально п.Ткачук В. Тому місто було розбито на сектори, за кожним закріплені працівники апарату ради і ось тепер здійснюємо обходи.

По різному можна оцінити цей факт. Хтось скаже, що кожен повинен займатись своєю справою. Це ближче до функцій інженера з благоустрою, бригадирів комунальних підприємств, але я би таку ініціативу міста підтримав. Аналіз «вузьких місць» так би мовити вже робиться, за цим по ідеї будуть звернення до власників територій з бур’янами, приписи, власні дії групи благоустрою. Якщо за цей час коли «група реєстрації чагарників» в «полях» і ніхто з відвідувачів не просиджує в коридорах чекаючи на них, відбудуться результативні зміни (зовнішній вигляд газонів, фасадів тощо) то дану ініціативу можна буде вважати вдалою.

Якщо цю ініціативу не лише запропонують, а й фізичною участю підтримають міські обранці, то зробити це вдасться значно швидше.

Автолюбителі міста і пішоходи просять також звернути увагу на зарослі, дерева, кущі які ростуть на ПЕРЕХРЕСТЯХ вулиць і заважають огляду дороги при виїзді з іншої дороги. Особливо це стосується маленьких вуличок між вул.Зеленою і колією 142 км (фото)

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети