Поліція п’ять місяців не може з’ясувати де живе підприємець

20 вересня 2016 року група осіб Здолбунівської адміністрації на чолі із головою та заступниками ловила на гарячому продавчиню пивом у кіоску в селі Уїздці. Ні податкова, ні дільничий ні сільський голова бо їм напевне акцизний збір не потрібен в бюджет села. Викликані поліціянти довго складали протокол, радилися як можна потрапити в середину кіоску та врешті решт так і не потрапили.

Ось що з цього приводу тоді розповідав голова РДА Сергій Кондрачук: Якось декілька тижнів тому звернулися до мене підприємці району з проханням втрутитися в ситуацію, що має місце у с. Уїздці. Один чоловік, який, кажуть, колишній працівник правоохоронних органів, поставив в селі кіоск, милозвучно назвавши його “Млинок”. І в “Млинку” тому, за словами людей, і алкоголь безакцизний (в народі – розведений спирт), і пивко безліцензійне, і цигарки, і все-все, що душа забажає. Але таким зараз мало кого здивуєш. Проте цей “підприємець” всіх переплюнув: він навіть ПП зареєстрований не був!

Тобто чоловік БІЛЬШЕ РОКУ ТОМУ просто встановив собі кіоск, і нікому до нього діла немає. Якось мій перший заступник Леонід Власюк доручив начальнику нашої районної поліції розібратись із цим неподобством. І строк був до минулої п’ятниці. А оскільки я у відпустці за свій рахунок, захотілось мені сьогодні спробувати пивка в “Млинку” тому. Приїхали. Пивка, правда, не було. Мабуть, вже все випили, бо на столі і пляшка з-під “пепсі” з характерним запахом і трьома стаканами зверху, і купа тари під ногами та в мішках. Але палички кукурудзяні мені продали. На прохання ж показати свідоцтво про реєстрацію ПП, інші дозвільні документи, виписати чек на палички, – продавчиня сказала, що всього цього в неї нема. І (о диво!) книги скарг теж нема.

Ну й не по трудовій вона працює, звичайно, бо ж той, хто взяв її на роботу, навіть не зареєстрований. Поліція прибула за півгодини. Але перед цим приїхали якісь двоє хлопців на білій машині і сказали, що власник заре на відпочинку в Туреччині, і почне все оформляти, як приїде. Дав я свідчення поліції. Продавчиня ж двері розливайки закрила. І віконце теж. Чекати, доки вона вийде, звісно, ніхто не став.

Мораль. Мені соромно. Соромно, що в моєму районі голова РДА змушений їхати до якогось “Млинка”, до якого вже більше року немає ніякого діла жодним правоохоронним органам. Сподіваюсь, на цей пост хоч хтось відреагує. Хтось, хто має повноваження та бажання зробити хоч щось. Наприклад, обласні податковці, які не так давно відзвітували про “викриття” в Мізочі нелегальної заправки, яку декілька днів перед тим “накрили” ми з першим замом. Але то таке. Головне, щоб таких “Млинків” більше не було. І щоб було кому їх вчасно викривати і реагувати. І щоб це був не голова РДА. – кінець цитати

Пройшло більше 4 місяців, з’ясовуємо як рухається протокол.

19 грудня суд постановив – ПОВЕРНУТИ протокол поліції для доопрацювання. Невірно вказана адреса підприємця і неможливо здійснити його виклик до суду.

ЗанавісВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети