Поліція поспілкувалась з школярами

Днями відбувалася чергова зустріч правоохоронців Здолбунівського району з учнями середніх класів ЗОШ № 1 в м. Здолбунів. Правоохоронці з школярами говорили про здоровий спосіб життя, поведінку школярів, про недопущення насильства у сім’ї, а також про дотримання правил дорожнього руху та правил особистої безпеки.
Для учнів прочитали лекцію про кримінальну та адміністративну відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень та відповідальність батьків за невиконання їх батьківських обов’язків. Розповіли як працює поліція в цілому та зупинилися на проблемних питаннях.
Поліція поспілкувалась з школярами
Правоохоронці торкнулися питань, які стосуються дитячого травматизму. Розповіли про нещасні випадки, які сталися в Здолбунові. Дітей дуже вразили історії та вони активно приймали участь в бесіді, задаючи різні питання до працівників Здолбунівського відділення поліції.
Щоби не стати жертвами крадіїв та грабіжників правоохоронці порадили учням бути обережними та уважними зі своїми речами на прогулянках та у громадському транспорті.
Бесіди такого плану несуть не тільки профілактичний характер, а й сприяють тісній співпраці педагогів і правоохоронців у правовому вихованні школярів, – зазначає начальник Здолбунівського ВП ГУНП в Рівненській області майор поліції Олександр Панасюк. – Отже, подібні зустрічі будемо проводити і надалі.

Оксана Петренчук, Здолбунівське ВП
Поліція поспілкувалась з школярамиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети