Поліція в школі

На території Здолбунівського району місцева поліція проводить заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху.

Метою таких заходів є привернення увагу учасників дорожнього руху до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху, зменшення тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, а також попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Особлива увага звертається на дотримання Правил дорожнього руху пішоходами, особливо дітьми. Щоб привчити діток до необхідності дотримання встановлених правил та норм поведінки, така робота проводиться уже з перших шкільних років.

Аби навчити дітей безпечної поведінки, привити їм відповідальне ставлення до власної безпеки та поваги до Правил дорожнього руху інспектори сектору реагування патрульної поліції спільно із інспекторами з ювенальної превенції Здолбунівського відділення поліції відвідують навчальні заклади району. З учнями проводяться уроки на правову тематику «Безпека на дорозі – безпека життя». Поліцейські акцентують увагу дітей на неухильному дотриманні Правил дорожнього руху, наводять різні ситуації, в які найчастіше потрапляють юні пішоходи.

Місцева поліція звертається до усіх учасників дорожнього руху. Будьте уважними на дорозі! Неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Цінуйте своє життя!!!

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети