Поліція шукає самогонщиків

Місцева поліція постійно проводить заходи щодо посилення протидії самогоноварінню.

Поліцейські спільно із членам громадських формувань, що діють на території району, проводять профілактичні відпрацювання населених пунктів. Такі заходи направлені на виявлення фактів виготовлення і реалізації самогону та інших міцних напоїв домашнього виготовлення, попередження злочинів та правопорушень, вчинених у стані сп’яніння.

Загалом протягом поточного року до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення) притягнено 74 особи, за вчинення правопорушень, передбачених статтею 177 (придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення) – 60 осіб.

«З метою посилення боротьби із самогоноварінням наразі плануємо проводити подібні рейди з залученням громадських активістів» – зазначає начальник Здолбунівського відділення поліції підполковник поліції Сергій Криса.

Шановні громадяни! Якщо ви маєте інформацію про факти виготовлення і реалізації самогону та інших міцних напоїв домашнього виготовлення, прохання повідомляти за телефоном «102» або звертатися до дільничних офіцерів поліції.

Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети