Поліція розшукує

 Працівники Здолбунівського відділення поліції розшукують осіб, які переховуються від органів досудового розслідування та суду.

 Єзерський Денис Анатолійович, 1988 року народження, уродженець м. Мадона, Латвія, житель міста Здолбунів, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 307, ч. 1 ст. 317, ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України, та переховується від органів суду.

Заровний Павло Вікторович, 1978 року народження, житель м. Рівне, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, та переховується від органів досудового розслідування.

Кучук Валентин Валентинович, 1984 року народження, уродженець та житель м. Рівне, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України, та переховується від органів досудового розслідування

Мохначук Олег Володимирович, 1977 року народження, житель міста Здолбунів, який вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч. 1, ст. 309 Кримінального кодексу України та переховується від органів суду.

Романечко Артем Олегович, 1993 р.н., житель села Здовбиця, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України, та переховується від органів досудового розслідування.

Стецюк Петро Петрович,1973 р.н., житель села Півче, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України, та переховується від органів суду.

Шепелевич Валентин Федорович, 1986 р.н., житель села Дібрівськ, Зарічненського району, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України, та переховується від органів суду.

Правоохоронці звертаються до громадян: якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо зазначених осіб, повідомляти за номерами телефонів: тел. 0974121608 або 102

  

Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети