Поліція на ЗЕленому газОНі в День Європи

В рамках бібліотечного проекту «ЗЕлений газОН» на території Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва поліцейські також взяли участь у проведенні заходів «Ми та Європа».

Поліцейські розповідали про особливості несення служби в органах Національної поліції України. Всім присутнім проводилася демонстрація поліцейської амуніції та спеціальних засобів, яки­ми вони ко­рис­ту­ють­ся під час ви­ко­нан­ня сво­їх про­фе­сій­них обов’яз­ків. Крім того, усі бажаючі мали змогу оглянути службовий автомобіль.

Аби приміряти на собі бронежилет чи каску, а також побувати за кермом поліцейського авто відвідувачам прийшлося вишиковуватися в чергу…

 

Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети