Поліція контролює ринок ялинок

Метою проведення таких заходів є недопущення незаконних вирубок хвойних насаджень у передноворічний період, а також притягнення до відповідальності осіб за самовільну їх заготівлю і реалізацію.

Задля цього працівники поліції спільно із районними представниками Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства за участю членів громадських формувань проводять спільні рейди лісових масивів.

Крім того, здійснюються перевірки ринків, інших можливих стихійних місць незаконної реалізації хвойних дерев з метою виявлення та притягнення до відповідальності осіб, що здійснюють незаконну торгівлю деревами хвойних порід або ж при відсутності необхідної документації щодо такої продукції.

Якщо ви вирішили придбати новорічну ялинку, пам’ятайте – вони маркуються спеціальними засобами: самоклейними етикетками, пластмасовими бирками-стяжками. Такі засоби при спробі їх зняття розриваються, а тому унеможливлюється їх повторне використання.

Вони містять індивідуальний номер (штрих-код), який заноситься до Системи електронного обліку деревини. Саме там можна перевірити походження ялинки. Необхідно лише ввести номер із спеціального засобу, що прикріплений до ялинки. Якщо ж інформація на сайті Державного агентства лісових ресурсів України відсутня – ялинка зрубана не законно.

У разі виявлення таких фактів – негайно повідомляйте поліцію за номером «102».

 

  Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети