Поліцейські в школах розказували як вберегти життя

Задля зменшення аварійності на дорогах Здолбунівського району місцева поліція проводить заходи з безпеки дорожнього руху, метою яких є привернення уваги учасників дорожнього руху до проблем забезпечення його безпеки.

Задля попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, аби навчити дітей безпечної поведінки на вулиці працівники ювенальної превенції Здолбунівського відділення поліції у навчальних закладах району провели акцію «Безпека дорожнього руху – це життя».

З учнями проводилися лекції та бесіди на правову тематику. Зустрічі проходили в дружній атмосфері, поліцейські постійно акцентували увагу дітей на неухильному дотриманні Правил дорожнього руху.

Крім того, поліцейські нагадали школярам про ознаки булінгу в дитячому середовищі, його види та способи протидії проявам агресії.

 «Виховання в учнів відповідального ставлення до власної безпеки та поваги до Правил дорожнього руху – ось головне завдання проведених заходів. Щоб діти розуміли справжню цінність людського життя, такі заходи місцева поліція проводитиме і надалі», – зазначає тимчасово виконуючий обв’язки начальника Здолбунівського відділення поліції майор поліції Андрій Кушик.

 Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети