Поліцейські у здовбицькій школі спілкувалися із школярами

Нещодавно інспектор ювенальної превенції Юлія Мозоль спільно із дільничним офіцером поліції сектору превенції Здолбунівського відділення поліції Альоною Демченко відвідали учнів Здовбицької загальноосвітньої школи.

Із учнями проводилися відкриті уроки на правову тематику щодо дотримання ними дисципліни, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, а також розповіли алгоритм дій неповнолітніх в разі вчинення будь-якого з видів насильства відносно них.

Поліцейські нагадали школярам про ознаки булінгу в дитячому середовищі, його види та способи протидії проявам агресії.

З учнями старших класів було проведено профорієнтаційну роботу щодо вступу на денну форму навчання до вищих навчальних закладів МВС України.

 

Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети