. Поліклініка хоче розмежувати хворих і здорових дітей | Здолбунів City

Поліклініка хоче розмежувати хворих і здорових дітей

поліклініка (1)Наші матеріали читають, на них реагують, наші статті наштовхують на пошук рішень. Один із варіантів сьогодні пропонуємо на ваш розсуд. Ідея належить Олегу Сумку, головному лікареві районного центру первинної медичної допомоги.

 • У відповідь на матеріал про прийом хворих і здорових дітей, який був опублікований у ЗС, ми зібралися колективом і обдумали варіанти вирішення чи хоча би суттєвого зменшення негативу від спільного перебування в одному коридорі здорових дітей та тих, які прийшли на прийом у зв’язку з хворобою. З цією метою хочемо встановити прозору перегородку, яка би відділила одну частину коридору від іншої. Це дозволить мінімізувати контакти між дітьми, оптимізувати розміщення кабінетів. Зробити це в спосіб реконструкції приміщення – це затрат на тисяч 50, часу на місяців 5-6 і купа паперів. Є інший варіант – зібрати необхідні кошти, а це всього тисяч 6 гривень, шляхом добровільних благодійних внесків, придбати і встановити прозору перегородку з дверима. Ми маємо свій благодійний рахунок:

Здолбунівський РЦПМД м.Здолбунів, вул.С.Бандери,1 ЗКПО 38230873 МФО 833017 в ГУДКСУ Рівненської області р\р 35424301084445 призначення платежу – благодійний добровільний внесок на облаштування  перегородки у поліклініці

прозора

Це може бути схоже на такий варіант, але швидше за все нижня частина буде панельна, без скла, щоб діти не пошкодились.поліклініка (2) перегородка в поліклініці

 

Ось у цьому місці планують розділити коридор

Також хочемо скористатися сучасним інструментом народної електронної демократії – Народними Петиціями від Здолбунів сіті, і якщо наша ідея набере необхідну кількість підтримки, тоді, можливо, і районний бюджет зможе частково допомогти у справі запобігання дитячим хворобам.

Розумію, що сума невелика і, здається, без проблем могла б бути профінансована з бюджету нашої установи, але наша установа фінансується за рахунок субвенції, у якій взагалі не передбачені капітальні видатки і видатки на ремонт на 2015 рік. Тому без допомоги влади і громади не обійтись – зазначив Олег Сумко.

Усі бажаючі допомогти, можуть підписати Петицію за адресою: http://zdolbunivcity.net/petition/company/show/7

Та перерахувати кошти на рахунок, вказаний вище.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Елеонора Стопа

  Чудова ідея, тільки двері для входу здорових і хворих дітей знаходяться зовсім з іншої сторони. Який сенс має ця перегородка, якщо вхід для хворих і здорових дітей один? Бачила на власні очі ситуацію, коли лікар, що приймала хворих дітей провела свою знайому з хворою дитиною в кабінет здорової дитини, куди приходять на обстеження дітки до року. Не думаю, що при такому відношенні лікарів перегородка щось змінить. Хоча ідея дуже хорлша

  • Олег

   Кабінет здорової дитини буде перенесений за перегородку. Хочу нагадати,що день здорової дитини виділено у четвер і контакт здорових дітей з хворими буде максимально унеможливлений.

   • Елеонора Стопа

    Зараз день здорової дитини також в четвер і випадок про який я розповідала вище, був саме в четвер. Дай Бог, щоб все у Вас вдалося!

    • Оля

     Перегородка має сенс На скільки я розумію до уваги взято два входи з вулиці а не вхід в приміщення самої лікарні Відповідно там є два коридори і вікна реєстратури в свою чергу виходять в обидва з цих коридорів окремо Проте як на мене відкритим залишається питання “одного лікаря” Чомусь саме в четвер прийом здійснює лише один лікар і це факт

     • buddax2

      за кілька останніх місяців прийшлось іти в лікарню саме в четвер з хворими доньками і на моє здивування там приймало кілька лікарів.

     • Оля

      Це радує ;))

 • locke

  не розумію суть цієї перегородки і її суттєву відмінність від “без неї”, але те що головний лікар вступив в діалог – то велика повага йому за то!

 • buddax2

  я не дуже зрозумів, ця ідея вже повністью розроблена і можна перераховувати гроші? Чи зачекаємо інших ідей та результатів петицій?

  • Здолбунівсіті

   Ця ідея найпростіша і найдешевша-рахунок відкритий і діє, щодо петицій, то це форма можливого залучення уваги і фінансування зі сторони районної влади.

   • buddax2

    я розумію, що рахунок відкритий, але поки це виглядає як теоретична ідея, яку придумали поки логінились в ЗС аби написати коментар.

 • Світлана

  Поясніть де вхід в іншу частину? Коли реєстратура і обидва входи з однієї сторони судячи з пректу.

  • Оля

   Перші справа двері по той бік перегородки, ведуть на вулицю, через коридор в якому є вікно реєстратури Відповідно якщо рухатись з цього боку перегородки знову ж таки вправо в кінці коридору є другі двері на вулицю з коридором та другим вікном реєстратури А взагалі на фото зображений вхід в лікарню а не в дитячий відділ Бо в дитячий відділ є два входи з вулиці окремих

   • Світлана

    Перші двері справа в кабінет, далі справа щеплення а прямо кабінет завідуючої де вхід?

    • Оля

     Перепрошую за неточності Фото невдале Перші двері справа – кабінет завідуючої далі справа вхід в два кабінети (не знаю яке їхнє призначення) а прямо кабінет щеплень Двері справа перед перегородкою На фото в нижньому лівому кутку видно лише їхній шматочок – це і є один із виходів на вулицю Виходів справді є два невпевнена лиш в їхній послідовності))

     • Здолбунівсіті

      Саме так, перші двері ПЕРЕд перегородкою-це здорові дітки заходять, а через одні двері правіше по коридору-для хворих

     • Елеонора Стопа

      Виходів є два: для хворих дітей і для здорових. Тільки ці два виходи ведуть в один спільний коридор. То чи варто ставити перегородку на тому місці, що вказано на фото, якщо здорова дитина попадає спочатку в одне приміщення з хворою ( спільний коридор). Якщо цю перегородку підсунути назад, до входу із здоровими дітьми і повністю зробити два різних приміщення із різними виходами на вулицю.

     • Оля

      Так, думаю вони це теж врахували Мені здається що цим фото автор хотів показати який вигляд матимуть коридор і перегородка не уточнивши її конкретного розміщення Хоча можу і помилятись

     • Оля

      В будь якому випадку хотілось би почути більш деталізоване роз’яснення з фото від самих лікарів – як це має діяти на практиці

     • Елеонора Стопа

      Двері справа перед перегородкою зараз кабінет #6, а саме кабінет здорової дитини, а за цими дверима вже вхід для здорових дітей

 • Світлана

  Найдешевший і кращий варіант вирішення проблеми це призначити години прийому до кожного лікаря. Батьки в телефонному режимі могли б записатись до свого! лікаря на певний виділений для них час а можливо і день. Вирішиться проблема великої черги. Коли дитина захворіла увечері середи до пятниці чекати не треба. Зявляється можливість протягом дня почасово розділити і тим самим унеможливити контакт дітей навіть із різними хворобами. Тому що дитина із вітряною віспою також хвора як і дитина з грипом. Крім того коли підуть здавати аналіз крові і т.д. хворі діти і діти після лікування чи для обстеження є шанс що не контактуватимуть.

  • Оля

   Та ні це ідея хороша І площа приміщення дозволяє Просто варто зробити фото з усіх ракурсів і тоді все стане зрозуміло і просто А стосовно самого огляду малюків До Року то він полягає в наступному щомісяця дитина має відвідати педіатра в четвер дата вибирається наближена до дати народження прийом здійснює дільничий лікар є графік Усі батьки поінформовані Але тим не менше в цей день зникали усі дільничі лікарі Відповідно плановий прийом і прийом хворих здійснював один лікар (принаймні раніше)

  • здолбунівчанка

   цікаво, якщо в мене дитина захворіла ввечері, а мій дільничий лікар примає з 13,00 то я що маю півдня чекати з температурою щоб попасти до нього.Абсурд повний. І в мене така ситуація була, і мені чесно кажучи всеодно коли приймає дільничий я пішла зранку до того хто приймав. І я думаю зі мною багато мам будуть згідні.

 • buddax2

  вибачаюсь за оффтоп, але до якої години, практично (а не теоретично) приймають лікарі? Бо у мене таке враження, що до обіду.

  • Оля

   були випадки що ми приходили на плановий огляд в 15.00 але попереджали про це дільничу медсестру)))

 • Світлана

  Сподівалась прочитати розясненя чи уточнення з приводу перегородки. Згідно фото вона непотрібна. Виходу через жодні із 3-х дверей немає переконалась особисто!!! Куди гроші збираєте???

  • Здолбунівсіті

   Думаємо, що медики зацікавлені все пояснити і уточнити. Якщо хочуть зібрати кошти. Так як нам вони пояснювали, то вхід через двері для здорових дітей, це на фото двері перед перегородкою і заходити з них у ту частину, що вже відгорожена. Там проходити всі необхідні процедури і таким же шляхом покидати поліклініку, т.то спільна частина із хворими це 2 метри від дверей вхідних до дверей у перегородці.

   • Світлана

    Тоді навіщо перегородка? Аби вдавати роботу. Гроші нікуди діти? Проблему контакту здорових з хворими не вирішено. А коли на прийомі буде один лікар? Пропоную жителям Здолбунівщини утриматись від таких добровільно непотрібних внесків. Вирішувати вам.

    • Здолбунівсіті

     Що запропонували лікарі те ми і опублікували.

    • Олег

     Дуже легко критикувати і кожну добру справу або пропозицію переводити на нівець. Виникла проблема, увагу на якій загострили жуналісти із Здолбунівсіті. Ми запропонували самий простий і дешевий варіант часткового її розв’язання і сайт його оприлюднив. Усіх небайдужих жителів міста з реальними пропозиціями запрошую у понеділок 16 лютого на 14 годину у світлицю районної поліклініки для обговорення і прийняття відповідного рішення.

     • Здолбунівсіті

      Респект лікарю за діалог, пропозиції і коментарі. На нашій памяті, посадових осіб, які не бояться спілкуватись із людьми на сторінках ЗС не багато.

 • здолбунівчанка

  Перегородка має бути, звичайно з окреми виходом.Щоб хворі та здорові дітки не контактували. Можливо навіть щоб через відділ з хворими не проходили, бо інколи навіть цього досить щоб підчепити хворобу.

 • buddax2

  6 тисяч можна заплатити хоча б тільки за те, шоб ті двері для здороих і хворих дітей завжди були відкриті. А то на практиці вони майже завжди закриті, або лише одні відчинені.

 • buddax2

  моя дружина зробила влучне зауваження: виходить так, що у коридорі для хворих дітей немає вікна. Як, в такому випадку, там робити провітрювання?

 • Олег

  Вчора запрошував усіх бажаючих на зустріч. І яке було моє здивування, коли жодна людина не прийшла. Видно не деже це питання хвилює громадськість. І тому прошу перестати критикувати, а допомогти матеріально. Благодійний рахунок нашого закладу оприлюднений. У свою чергу зобов’язуюсь чесно і відкрито повідомити про надходження і використання коштів. З вдячністю, головний лікар Сумко О. Я.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама