Поліклініка хоче розмежувати хворих і здорових дітей

поліклініка (1)Наші матеріали читають, на них реагують, наші статті наштовхують на пошук рішень. Один із варіантів сьогодні пропонуємо на ваш розсуд. Ідея належить Олегу Сумку, головному лікареві районного центру первинної медичної допомоги.

  • У відповідь на матеріал про прийом хворих і здорових дітей, який був опублікований у ЗС, ми зібралися колективом і обдумали варіанти вирішення чи хоча би суттєвого зменшення негативу від спільного перебування в одному коридорі здорових дітей та тих, які прийшли на прийом у зв’язку з хворобою. З цією метою хочемо встановити прозору перегородку, яка би відділила одну частину коридору від іншої. Це дозволить мінімізувати контакти між дітьми, оптимізувати розміщення кабінетів. Зробити це в спосіб реконструкції приміщення – це затрат на тисяч 50, часу на місяців 5-6 і купа паперів. Є інший варіант – зібрати необхідні кошти, а це всього тисяч 6 гривень, шляхом добровільних благодійних внесків, придбати і встановити прозору перегородку з дверима. Ми маємо свій благодійний рахунок:

Здолбунівський РЦПМД м.Здолбунів, вул.С.Бандери,1 ЗКПО 38230873 МФО 833017 в ГУДКСУ Рівненської області р\р 35424301084445 призначення платежу – благодійний добровільний внесок на облаштування  перегородки у поліклініці

прозора

Це може бути схоже на такий варіант, але швидше за все нижня частина буде панельна, без скла, щоб діти не пошкодились.поліклініка (2) перегородка в поліклініці

 

Ось у цьому місці планують розділити коридор

Також хочемо скористатися сучасним інструментом народної електронної демократії – Народними Петиціями від Здолбунів сіті, і якщо наша ідея набере необхідну кількість підтримки, тоді, можливо, і районний бюджет зможе частково допомогти у справі запобігання дитячим хворобам.

Розумію, що сума невелика і, здається, без проблем могла б бути профінансована з бюджету нашої установи, але наша установа фінансується за рахунок субвенції, у якій взагалі не передбачені капітальні видатки і видатки на ремонт на 2015 рік. Тому без допомоги влади і громади не обійтись – зазначив Олег Сумко.

Усі бажаючі допомогти, можуть підписати Петицію за адресою: http://zdolbunivcity.net/petition/company/show/7

Та перерахувати кошти на рахунок, вказаний вище.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети