Поки СЕС “прокинулась”, то кафе вже має інше місце для “господарювання”

Тривале протистояння активної частини громади Здолбунова, описане в численних матеріалах ЗС, отримало нове продовження. Рішенням апеляційного суду визнано правомірність вимоги санепідемстанції на ПОВНЕ закриття кафе. Рішення оприлюднила Здолбунівська сотня самооборони.

СЕС по скорпіону

Ось тільки, поки ці суди і рішення нарешті з’явились, то міська рада надала дозвіл на перенесення і земельку 15 соток для Скорпіону у гідропарку. Це ж треба щоб такі співпадіння відбувались! Біжать, біжать 11 років всі контролюючі органи в одному місті і догнати ніяк не можуть, а міська рада ніби і не міська, а скорпіонівська.

А отже рішення СЕС по кафе на вказаній старій адресі вже ні до чого і ні для кого.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети