Покрова у Здолбунові

Покрова у Здолбунові (3)День Покрови, день народження УПА і вже офіційно узаконений день захисника Вітчизни відсвяткували у чудовому патріотичному стилі здолбунівчани. Сонячна погода, безліч національної символіки, традиційні для цього часу хлопці у камуфляжі і справжній БТР слугували атрибутами свята цього річ.

Це перша велика подія у культурно – мистецькому плані, яка відбулась під керівництвом нового начальника відділу культури і туризму Здолбунівської РДА Елли Стеценко і пройшла вона на високому рівні.

Зважаючи на передвиборчу пору вийшли на трибуну і політики – кандидати в народні депутати. Не знаємо за яким принципом вони сюди потрапили і мали слово, але так співпало, що виступили кандидат в депутати від партії Свобода, такої ж партійності і голова Здолбунівської РДА, виступив кандидат від Блоку Порошенка, до якого має відношення голова Здолбунівської райради і кандидатка від УНП, до якої близька новий начальник відділу культури і туризму.

Можливо інші кандидати просто не виявили ініціативи і бажання завітати до Здолбунова.Покрова у Здолбунові (4) Покрова у Здолбунові (2) Покрова у Здолбунові (1)

Говорили гарні промови, закликали до єдності, закликали не витрачати кошти на рекламу і допомагати бійцям у зоні АТО. Двоє із трьох виступаючих захламили своєю рекламою пів міста, обклеюючи своїми фейсами стовпи рекламної ганьби політиків.

Ефектно виглядав старт відремонтованого жителями Здолбунівщини БТРу, який одразу з площі Героїв Майдану відправився до рівненських військових. Патріотичні концерті номери, спортивні показові виступи, конкурси і розгортання величезного прапора України якнайкраще відобразили дух цього дня.

ВІДЕО Vas Skilki

Сподіваємось усі присутні на святі в т.ч державні службовці і кандидати в депутати були вільні від обов’язку в цей робочий день бути на своїх робочих місцях.Покрова у Здолбунові (7) Покрова у Здолбунові (8) Покрова у Здолбунові (9) Покрова у Здолбунові (10)Покрова у Здолбунові (19)Покрова у Здолбунові (21)Покрова у Здолбунові (22)Покрова у Здолбунові (20)

Покрова у Здолбунові (18) Покрова у Здолбунові (14) Покрова у Здолбунові (11) Покрова у Здолбунові (5)

Покрова у Здолбунові (6) Покрова у Здолбунові (13) Покрова у Здолбунові (15) Покрова у Здолбунові (16) Покрова у Здолбунові (17)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети