Покращити показники мобілізації вдалося тільки у двох районах

військомат Здолбунів (1)В Рівненській області планують створення п’яти нових військоматів. Запрацюють нові комісаріати на початку жовтня. Відновлять роботу Радивилівського, Корецького, Рівненського, Демидівського районних військових комісаріатів та міського у Кузнецовську. Зараз для них шукають приміщення і військових, які будуть готові там працювати.

За словами військового комісара області Михайла Твердохліба, на таку роботу потрібні чоловіки з великою силою волі. В області залучили до роботи військкоматів 29 демобілізованих учасників АТО. Думали, вони зможуть покращити показники мобілізації — проте вдалося це зробити тільки у Здолбунівському та Гощанському районах. Четверо вже написали рапорти на звільнення і прохання перевести у зону АТО, інші хочуть це робити.
Як зазначив пан Твердохліб, комісари не витримують напруги і прокльонів. Кажуть, легше воювати на сході, ніж слухати плачі і крики дружин та матерів. Окрім того, морально важко хоронити загиблих військовослужбовців, яких відправляли на схід.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети