Поки грім не гряне…електрики не замінять опору

стоїть на чесному слові

Красується у селі Здовбиця навпроти вул.Шосової, 19 вже роки 3 стовп, а-ля електроопора з безліччю дротів. Одна тільки проблема-сам стовп зламався, але стоїть. Чи то на морально-вольових чи то дріт товстий не пускає, а може й самі лінії телефонні та інші розтяжкою працюють. Як би там не було, а він позначений червоною фарбою самими ж електриками вже давно мав би бути замінений, та ж ні – чекають напевне поки аварійну ситуацію створить і позбавить спокою та електрики весь мікрорайон. А може запобігти цьому?

шосова,19 аварійний стовп

Небайдужі здолбунівчани швидко підхопили тему(дивись коментарі) і надсилають свої спостереження за пізанськими опорами нашого міста. До вашої уваги опора, яка за влучним твердженням Нех(нік) помінялась функціями з дротами:) біля Паркової, 58

Паркова,58 пізанський стовп

хто кого тримає? паркова,58Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети