. Поки грім не гряне…електрики не замінять опору | Здолбунів City

Поки грім не гряне…електрики не замінять опору

стоїть на чесному слові

Красується у селі Здовбиця навпроти вул.Шосової, 19 вже роки 3 стовп, а-ля електроопора з безліччю дротів. Одна тільки проблема-сам стовп зламався, але стоїть. Чи то на морально-вольових чи то дріт товстий не пускає, а може й самі лінії телефонні та інші розтяжкою працюють. Як би там не було, а він позначений червоною фарбою самими ж електриками вже давно мав би бути замінений, та ж ні – чекають напевне поки аварійну ситуацію створить і позбавить спокою та електрики весь мікрорайон. А може запобігти цьому?

шосова,19 аварійний стовп

Небайдужі здолбунівчани швидко підхопили тему(дивись коментарі) і надсилають свої спостереження за пізанськими опорами нашого міста. До вашої уваги опора, яка за влучним твердженням Нех(нік) помінялась функціями з дротами:) біля Паркової, 58

Паркова,58 пізанський стовп

хто кого тримає? паркова,58

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Hex

  Аналогічна ситуація у Здолбунові на Парковій (якщо йти від перехрестя зі Шкільною до перехрестя з 2 Лютого, то приблизно посередині цієї відстані, по лівій стороні) – там телефонний стовп практично висить на дротах.
  Гойдне сильніший вітер, впаде – хтось не зможе зайти на zdolbunivcity.net .
  ;)

  • zdolbunivcity

   Ну далі ви ж процедуру вже знаєте:) фоткаєте, присилаєте (2 ракурса: проблемне місце і здалека) і прицепимо поруч ще одного стовпчика

   • Hex

    Я знав, що Ви так скажете….
    ;)

    І гуляючи містом – «загуляв» на Паркову, 58 (саме біля цього будинку стоїть висить стовп).
    Правда, мав при собі лише мобілку, тому якість трохи гірша, але підійде.
    Світлини тут : http://img94.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc00088pe.jpg

    Зверніть увагу – на одній зі світлин видно, що зі стовпа висмикнувся гак, закручений у нього, щоби підтримувати проводи (обведено червоним). Тобто, стовп наскрізь трухлий і уже помінявся функціями з дротами. І те, що Паркова може лишитися без ОГО! дрібниці, порівняно з небезпекою травмування перехожих.

    «Якщо неприємність може статися – вона станеться у такий момент, щоб завдати якнайбільших збитків»
    (с) Мерфі.

    • zdolbunivcity

     Це добре що знали:) значить алгоритм простий і зрозумілий. Щодо фото – ілюстрація більш ніж показова. Натуральний пізанський стовп , шкода що не вежа

 • Саша

  Подібна ситуація і на вул. Коперника поруч з світлофором, при виїзді на Остріг по лівій стороні. ТАм стовп зламався, так його просто біля тротуару гарненько поклали і забули. Чи будуть тепер нового стовпа ставити чи ні – невідомо.

  P.S. Будь ласка, намагайтеся уникти суржика хоча б статтях! Дуже вже “їсть” очі слово стовБ. Має бути стовП. :)

  • zdolbunivcity

   Дякуємо за уважність, таке трапляється тому що бажання поділитись новиною випереджає потребу у літ.редагуванні) Щодо вашого стовпа то те ж якщо можете то поділіться фото.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама