Покажіть мені Здолбунів

З таким питанням звертаються до нас наші гості. Добре, що їм є до кого звернутися і добре якщо вони розуміють мову чи ми їх. А якщо ви просто приїхали до Здолбунова і маєте час або може зовсім фантастична ситуація – спеціально приїхали його побачити, то як же вам бути?

Приводом для матеріалу стала новина про те, що з 4 серпня стартує новий залізничний рейс Здолбунів – Хелм. За словами Адама Садло, так так ми вміємо слухати зарубіжних гостей, ця подія мала би стати приводом номер 1 для залучення туристів до міста. Це знак для влади! Стратегічгий. (Повірте туристам інколи дуже мало треба, дивись заглавне фото:)

Новину про новий потяг розмістило 14 інтернет ресурсів області! Новинневих, не муніципальних, не державних. Інші цю подію, можливо,  записали в розряд щоденних. Подивіться скільки людей прочитало про це на нашій сторінці ЗС у ФБ! 16000 за три дні!А скільки поширило її, відмітило її. Для мешканців це ПОДІЯ! Значить має бути враховано владою.

Потяг не лише зі Здолбунова на Хелм, а й звідти сюди. І до нас теж будуть їхати. Якщо нам потрібні туристи, іноземці, які потім будуть розповідати іншим що тут побачили і чому варто повернутися.

Отже мандруємо зі Здолбунова до Хелма. Ось інформація із сайту міста, гміни, туристичного порталу. І якщо в 60 тисячному Хелмі в здолбунівчанина буде пару вільних годин, бо як правило це транзитне місто, то він знає де і чим йому зайнятися.Що варто побачити, віртуальна екскурсія по місту, інформація на 4х мовах!Місто за розмірами всього вдвіче більше за Здолбунів. Туристичний портал вже на 6 мовах!! Інтерактивна карта. Сайт міста. Розділ Туризм. Що банер на головній зі стадіоном, що перші два банера в основному полі вже вражають. Спортова гміна Хелм і активне місто Хелм!

Тепер плануємо мандрівку з Хелму до Здолбунова. Ви пересічний поляк з доступом до Інтернету. Шукаєте як доїхати, де зупинитися в Здолбунові, що поїсти, де погуляти,  що побачити, де сувеніри придбати. Ну і що про Здолбунів взагалі пишуть.

Вікі польський варіант. Подивіться які саме об’єкти цікавлять поляків – це площа вокзальна, костел і поховання поляків у Здолбунові, а скільки ЇМ важливих людей народилося у нас в місті! Ми щось можемо розказати їм про це?! А вони нам, а де про це поцікавитись можна. Провести екскурсію, а заодно і сувеніри мати польськомовні .Карта міста знайшлася…1943 року) І про те як полякам забороняли в місті бігати. З іміджем і об’єктами все зрозуміло, дивимося базові туристичні речі далі. Пошукова система видала пару лінків. Переходимо. Брак інформації, приходьте, приїжджайте….наступного разу(

Як казав Адам, колись поляки дивились на Голандію, а нині ми так дивимось на Польщу. Але поляки взяли і зробили, а ми і досі дивимось. Ідея є, приклад як і що робити є. Справа за часом, бажанням влади (туристичним агенціям на замітку теж), ресурсами, щоб завоювати оту відмінність Здолбунова від всіх решти, навіть Рівного. Щоб у потязі здолбунівські рекламки роздавалися, мапи здолбунівські висіли, оголошення про Здолбунів говорилися. Ми ж таки крупний залізничний вузол у прикордонній області?! І якщо раптом карта ляже то робити, то не забудьте що і назви зупинок в маршрутках не оголошуються і самих назв на зупинках немає. Навіть українською…

фото http://terra-z.com, скрін-шоти сайтівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети