Поїздки для вивчення досвіду

Можливість 1.

Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування організовує навчальну поїздку на тему: «Вивчення досвіду діяльності успішних ОТГ Рівненської області», що відбудеться 27 жовтня 2017 року.

В рамках цього заходу планується відвідати дві діючі ОТГ Рівненської області: у Дубенському та Радивилівському районах.

Отож. запрошуємо сільських та селищних голів, секретарів та депутатів місцевих рад, активних мешканців громад взяти участь у цій поїздці.

Щоб взяти участь у поїздці ОБОВ’ЯЗКОВО слід зареєструватися надіславши до кінця дня 26.10.17. лист на адресу lgdc.rivne@gmail.com де зазначити своє ПІБ, посаду, громаду та контактний телефон із поміткою у темі “Навчальна поїздка”

Можливість 2. 

30 жовтня – 02 листопада 2017 року громадська організація «Волинський ресурсний центр»  буде проводити стажування на тему «Розвиток сільської кооперації», «Місцевий економічний розвиток».

Місто проведення стажування: м. Черкаси. Програма стажування передбачає ознайомлення з діяльністю агенції регіонального розвитку, сільськогосподарських кооперативів, візити в громади, які успішно впроваджують проекти місцевого розвитку.

До участі в стажуванні запрошуються депутати, працівники органів місцевого самоврядування та адміністрацій.

Умови участі:

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчальної програми, а також необхідні навчальні матеріали (не відшкодовуються кошти проїзду до місця проведення тренінгів). Переїзди під час стажування забезпечують організатори.

Повідомити про участь в стажуванні можна до 12.00  27 жовтня 2017 року   на ел. пошту ruslana.stasiuk@gmail.com . В листі потрібно вказати ПІБ, посаду, назву ради/адміністрації, номер моб. телефону та адресу ел. пошти

В разі якщо Вам потрібне додаткове запрошення для пред’явлення за місцем роботи прошу повідомити мені про це на електронну пошту ruslana.stasiuk@gmail.com  і надіслати наступну інформацію:

  • Повна назва організації куди направляється запрошення;
  • Посада, прізвище, ім’я, по батькові особи якій адресується запрошення;
  • Ваша посада та Ваше прізвище, ім’я, по батькові;
  • Адресу електронної пошти чи номер факсу ( разом з телефонним кодом) на який буде надіслано запрошення.

 За додатковою інформацією звертайтесь до координатора стажування Руслани Стасюк: 050-140-53-16, 096-464-88-33 ел. пошта ruslana.stasiuk@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети