Подяка волонтерському руху від об’єднання єврейських громад

еврейське кладовище у ЗдолбуновіЄврейський цвинтар, який протягом тривалого часу впорядковував Волонтерський рух Здолбунівщини, нарешті приведуть до ладу професійно.  Здолбунівське та Мізоцьке кладовища потрапили під програму збереження старих єврейських кладовищ Європи.  Всеукраїнське об’єднання єврейських громад отримали фінансування, що допоможе всій Західній Україні врятувати незахищені кладовища.  Також попереду і Клеванське кладовище.впорядкування кладовища (1)

“Я був у різних областях та містах, то хочу відмітити, що саме Мізоцьке та Здолбунівське кладовище в доволі пристойному стані збереглись”- зазначив Аршинов Григорій, відповідальний за роботу по благоустрою кладовищ на Рівненщині. Також Григорій вдячний жителям, бо зазначив невелике руйнування та незначні роботи чорних копателів порівняно з іншими містами.впорядкування кладовища (2)

Особливо здивувалась Яновер Яна – організатор проекту з міста Київ, вивчивши інформацію про роботу здолбунівських волонтерів на території кладовища. “Ми спочатку не могли зрозуміти причину висадки дерев і регулярного прибирання, тому що стикнулись з такою турботою вперше. Щиро вдячні за вашу  повагу до пам’яток історії і збереження їх у хорошому стані.” – написала здолбунівським волонтерам п.Яна

Самі кладовища обгородять парканом та воротами. Також буде встановлений пам”ятний знак на якому трьома мовами буде короткий опис про кладовище, його вік та відновлення . Ключі від воріт буде передано в міську раду.облаштування кладовища

Довідково: Проект виконує Неприбуткове товариство із захисту єврейських кладовищ в Європі за сприяння Німецького уряду при підтримці фонду Кондрада Аденауера.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети