Подробиці знищення залів ігрових автоматів у Здолбунові. Фото

Отже, подробиці здолбунівського детективу зі знищення залів ігрових автоматів. Зачинені двері на вул.Базарна,1а нікого не зупинили, і почався пошук варіантів злому дверей, проте найуважніші :) розгледіли за забором  пані, що втікає на задній двір і вже за мить, перемахнувши через бетонну огорожу, її затримав Іван Котяй.avtomaty_bazarna (7) avtomaty_bazarna (6) avtomaty_bazarna (5) avtomaty_bazarna (4)

Треба відзначити, що Тетяна, а саме так представилась адміністратор закладу без назви, дістала ключі та відкрила «вареничну». Перші кадри ще вцілілої зали, а за мить відкриті були і двері центрального входу.

Підготовлені бійці самооборони на чолі із сотником Сергієм Кондрачуком, який і розробив план операції «варенична», вже всередині зали – і від “одноруких бандитів” не залишилось нічого, що подавало б ще ознаки життя.

За весь цей час вдалось дізнатися, що Тетяна отримує 100 гривень за зміну, вона встигла подзвонити власникам, почула рекомендації закриватись і втікати, на що у відповідь сказала: «Пізно, приходьте і подивіться, що тут сталось».avtomaty_bazarna (3) avtomaty_bazarna (2) avtomaty_bazarna (1)

Негайно була викликана міліція, якій повідомили: «На автовокзалі викрито та знищено залу ігрових автоматів, приїжджайте й зафіксуйте, складіть акт». І тут у відповідь чуємо в телефон від представників міліції: «Так ми вже тут стоїмо біля “Мисливця” (кафе-забігайлівка біля зупинки маршрутних автобусів), а де ви?» Серед присутніх пролунав регіт буквально. Міліція сама здала другу точку? Всі рушили до “Мисливця”.

avtomaty_1 avtomat_myslyvec (2) avtomat_myslyvec (3) avtomat_myslyvec (4)

Тут зала виявилась ще більшою. Все начиння зсередини активісти винесли і викинули прямо на площу перед магазином, ретельно подробивши палками, вогнегасниками, ногами. Ледь стрималися, щоб не підпалити. Супутні товари: стільці, лампи обігріву, вентилятори – описали і вилучили для передачі в спортивну школу чи інші заклади, які цього потребують. Частину привезли одразу до приміщення районної ради, де ще знаходились люди, які розходились після засідання президії райради, яка погоджувала рішення РДА та заслуховувала керівників установ по нагальним оперативним проблемам.avtomat_myslyvec (5) avtomat_myslyvec (6) avtomat_myslyvec1 (3)

Загалом було знищено близько 40 ігрових автоматів.

Міліція споглядала мовчки, напевне, згадували, як ще нещодавно з трибуни райради говорили, що з народом, а може, збитки підраховували…свої, прокурорські? Те, що не вдалось їй, вдалось хлопцям, які навіть не всі присягу давали у своєму житті, а просто не хочуть жити в такому лайні під носом. Думаю, завтра будуть питання і до міліції, і до прокурора, на які є шанс або почути довгі виправдовування, що процес протоколювання злочину – це складна і тривала справа, що вони в курсі справи і от-от збирались взяти “ділків”, якби сьогодні хлопці їх не …, або побачити заяви на звільнення.avtomat_myslyvec1 (5) avtomat_myslyvec1 (4) avtomat_myslyvec1 (6) avtomat_myslyvec1 (1) avtomat_myslyvec (7)

“Патрулювання продовжуються. Усі нечесні на руку чиновники, «алкоточки», зали ігрових автоматів…чекайте в гості “, – запевнили активісти сотні.avtomat_myslyvec1 (2)

94dc83f-tablychkyВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети