Поділись своїм антикорупційним рецептом

Україна підписала десятки міжародних конвенцій, договорів і пактів. Вони регулюють різні аспекти життя країни, її поведінку всередині великої родини країн світу. Але чи мова міжнародних договорів є зрозумілою тим, кого ці конвенції повинні захищати?

Цього року виповнюється 10 років Конвенції ООН з протидії корупції (UNCAC) (http://bit.ly/njQB9r). Україна підписала цей документ і зобов’язалась перед іншими державами виконувати прийняті правила гри на чесність, долаючи корупцію всередині держави і на міжнародній арені.

АЛЕ ЧИ ТИ ЗНАЄШ, ЩО:
* Чиновники, які живуть не зі своїх чесно зароблених доходів, можуть бути відповідно покарані?
* Кожен має право знати, на що витрачаються їх гроші через державні закупівлі?
* Україна може повернути гроші, які в неї вкрадено – навіть, якщо вони в інших країнах?
* Тебе повинні інформувати про те, як виконується Конвенція?

ЯКЩО ЦЬОГО НЕ ЗНАВ/ЛА, АЛЕ:
* Хочеш знати більше…
* Бажаєш, щоб країна почула чи побачила твою позицію щодо цієї проблеми…
* Любиш креативити і можеш переконувати людей…
Ну, тоді тобі – до нас :)

ЩО БУДЕМО РОБИТИ?
В рамках Креативного простору, що пройде 23 листопада в Києві ми хочемо почути та відчути твої думки та ідеї щодо корупції та способів боротьби з нею. Розкажи про ту частину Конвенції, яка тебе хвилює і турбує, і переведи її в арт-форму (колаж, малюнок, карикатура, фото-постер). У разі перемоги ти не тільки отримаєш приємний приз, але й побачиш свою ідею символом національної кампанії ” 0% корупції – 100% розвитку “, що пройде 9 грудня 2013 року по всій країні!

Яким чином ти би розповів (ла) про UNCAC своїм друзям?
Чому вони повинні перейнятися цими проблемами?

Дай нам знати – і ми виберемо саме тебе.

Відібрані учасники і учасниці отримують офіційний лист-запрошення. Проїзд до Києва і харчування під час заходу забезпечуються організаторами.

Заявку на участь у креативному просторі можна заповнити за посиланням http://dhrp.org.ua/uk/news/237-20131102-uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети