Податковим інспекціям в районах заборонили надавати письмові консультації

cats-03Можливо через їх низьку якість і велику кількість оскаржень, тепер в районній податковій вас можуть проконсультувати лише усно, а усну консультацію ви самі знаєте до чого можна прикласти в разі виникнення запитань у інших контролюючих органів. Хоча одна користь від цього все ж є – паперу менше будуть використовувати :) Нижче текст повідомлення від ДФС:

З 1 вересня 2015 року письмові консультації надаватимуться лише ДФС України, територіальними підрозділами областей та міста Києва. Інші територіальні підрозділи ДФС надаватимуть консультації лише в усній формі. Це передбачено Законом України від 17.07.2015 р. № 655-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків”.

Важливо, що усі надані письмові консультації підлягатимуть розміщенню протягом 10 днів на сайті контролюючого органу без зазначення реквізитів запитувача податкової консультації.

Крім того передбачено, що консультація, надана в письмовій формі, обов’язково повинна містити опис питань, що порушуються платником податків, з урахуванням фактичних обставин, вказаних у зверненні платника податків.

Таким чином, наданими контролюючими органами консультаціями зможуть користуватися усі платники податку.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети