Податкова відписалась, депутат не здається

Продовжує свій пошук істини у формуванні тарифів на перевезення маршрутками депутат райради Юрій Шадий.

Коментує Юрій у ФБ: Продовжуємо роботу над встановленням законності та обгрунтованості підвищення цін на пасажирські перевезення. Саме з цією метою було направлено запит у податкову, щоб з’ясувати які реальні обсяги податків і зборів та фінансових обсягів пасажиропотоку декларують перевізники. Бо на відміну від речового ринку де продавці накручують ціни на 100%, власники продуктових магазинів роблять націнку лише 20%, а на хліб, як соціально важливий продукт -10%. Державне регулювання здійснюється й на формування ціни проїзду у громадському транспорті, як монопольній послузі. Робиться це згідно Н А К А З У 17.11.2009 N 1175 Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту де вказано що

2.3. Під час розрахунку тарифу загальний обсяг транспортної
роботи та загальна кількість перевезених пасажирів, обґрунтовуються перевізником на підставі фактичних показників роботи, або встановлюються за результатами обстеження пасажиропотоків.

Хто з нас бачив презентовані перевізниками фактичні показники роботи чи облік пасажиропотоку?

Хто знає скільки відсотків прибутку мають перевізники, 3% чи 300%, чи включають вони у тариф неофіційні витрати на отримання маршрутів і які це цифри? і тут по базарі не пройдешся і дешевше не купиш, бо це монополія.

Тож чому ми прості люди маємо ставати заруниками перевізників, діяльність яких тягне на монопольну змову.

Зрештою ми усі не проти платити справедливу ціну, де буде враховано і інтерес перевізника і інтерес пасажирів, але перевізник має обгрунтувати цю ціну реальними розрахунками а не словами, бо вартість соціального хліба не зросла на 50%, хоча туди закладено, і дорогий газ, і транспорт, і пальне для комбайнів і тракторів.

Викладаю першу отриману відповідь з податкової, основний акцент :

Враховуючи вищевикладене, надати об’єктивну інформацію про суми податків, сплачених особами – перевізниками, які надають пасажирські послуги по маршрутах: Рівне – Здолбунів та Рівне – Здовбиця, Державна податкова інспекція у м. Рівному Головного управління ДФС у Рівненській області не має можливості.

П.С.Готуємо лист у антимонопольний комітет і управління захисту прав споживачів, чекаємо відповіді з прокуратури і управління транспортуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети