Податкова нагадує здолбунівським репетиторам про необхідність сплати податків

Здолбунівська ОДПІ нагадує, якщо викладач-репетитор у 2013 році не був зареєстрований суб’єктом підприємницької діяльності, проте постійно надавав репетиторські послуги фізичним особам, то він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну декларацію.

Також такий платник повинен нарахувати і сплатити до бюджету податок за 15 та/або 17-відсотковою ставкою в залежності від розміру бази оподаткування в календарному місяці.

Звертаємо увагу, що до репетиторських послуг належить підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо. Нагадаємо, подати декларацію необхідно до 1 травня  2014 року до Здолбунівської ОДПІ.

Здолбунівська ОДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети