Податківці Рівненщини запевняють що з ними можна радитись

демидівка дфс
У четвер 23 жовтня у Демидівці відбувся перший регіональний форум «ДФС+». Захід ініційовано Державною фіскальною службою у Рівненській області. Участь у заході взяли голови районної ради та райдержадміністрації, селищний голова, місцеві підприємці, а також перший заступник губернатора Рівненщини Юрій Приварський.

– Ми запросили познайомитися, поспілкуватися, почути пропозиції щодо співпраці представників бізнесу, місцевої влади. Проблеми і питання фермерів чи дрібних підприємців Демидівщини для нас так само важливі, як і «Рівнеазоту» чи Рівненської атомної електростанції. А ще ми хотіли розпочати діалог, засвідчити, що до нас можна звертатися за порадами, – розповідає начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Учасники форуму говорили про необхідність внести зміни законодавство, щоб зобов’язати інвесторів сплачувати податки безпосередньо на території, де вони ведуть діяльність, а не за місцем реєстрації. Також під час форуму відбувся обмін позитивним досвідом у створенні нового бізнесу, залучення інвестицій тощо.

– Я озвучив ідею про те, що з нами – з фіскальною службою – можна радитися стосовно нового бізнесу. Подумаємо як зробити так, щоб підприємці виконували зобов’язання перед Україною, і щоб у них було більше можливостей для розвитку нового починання. У всіх нас, у військовий час, зараз задача забезпечувати «тил» – і для тих, хто зараз на передовій, і хто ремонтує бронетехніку, і соціальні виплати для пенсіонерів. І зробити все так, щоб бізнесмени і підприємці не страждали, щоб інвестори не боялися вкладати гроші у Рівненщину – саме тому такі зустрічі, такі форуми дуже важливі, – наголошує Дмитро Зайцев.

 Довідково.

Регіональні форуми «ДФС+» – це майданчик для спілкування представників різних верств суспільства. Тобто Державна фіскальна служба плюс представники громадськості, ДФС плюс бізнесмени і керівники підприємств, ДФС плюс чиновники і представники місцевої влади. ДФС плюс журналісти, ДФС плюс платники податків. Кожен охочий може прийти на форум і висловитися, внести конкретні пропозиції для налагодження діалогу, розповісти про досвід у взаємодії з місцевими податковими органами, конкретними керівниками та інспекторами. Наразі відбувся пілотний форум у Демидівці. Форуми заплановано організувати у кожному районі Рівненщини.демидівка

Від ЗС: розмістили цю інформацію, оскільки вважаємо, що діалог – це завжди добре! Але, розраховувати на відвертості коли в залі “вівці” і “вовки” не приходиться. Тому перед тим в районі краще провести повноцінне опитування думки підприємців про роботу ДФС та власні причини, що не дають працювати більш потужніше і прозоріше. Споживачів опитати про роботу підприємців, і самим податківців про своє начальство в т.ч примусові передплати власної профільної літератури, плани зборів. і все це анонімно і не силами ДФС, а незалежними підрядниками. тоді визначити больові точки і з ними вже працювати під час експертних нарад і відкритих майданчиків.

Без цього -все решта – “поговорити для прес-реліза”. Якщо радитись то як і про що. Ви реально зайдіть під виглядом підприємця-початківця в районну податкову і попросіть порадитись про відкриття справи чи інші речі. не бійтесь пане Зайцев вас в районах не впізнають, якщо начальника не буде на місці і ви без кортежу і свити приїдете. Подивіться чим відрізняється вчорашня податкова від сьогоднішньої, скільки людей туди і за чим йдуть. Звітуватись і все. А ще краще наради проводити між головою податкової, міліції, адміністрації, СЕС і т.д щоб визначити коло реальних підприємців, які вміють, роблять, а не платять…от з ними і треба працювати. А кіосочні підприємці погоди поки що не зроблять. Кормлять себе то й добре. Йдете в люди – молодці, хочете щоб ці мандрівки були результативними – виходьте з позиції не лише чергового планового заходу податкової.

І ще, зверніть увагу на обличчя людей. Вони самомотивовані до зустрічі і випромінюють оптимізм?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети