Податківці нагородили діток

малюнки15.05.2015 року в Головному управлінні Державної фіскальної служби у Рівненській області відбулось засідання журі з визначення переможців другого обласного рівня  Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини».

Учасники конкурсу у вигляді малюнків та літературних творів висловили своє розуміння ролі, значення та місця податків у житті держави і суспільства.

Від Здолбунівщини друге призове місце у номінації «Літературний твір» у ІІ віковій категорії (12 – 15 років) виборола Маринко Мадонна 19.12.2000 року народження – учениця 6 класу комунального закладу «Мізоцька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів», яка представила на конкурс твір-роздум «Щасти тобі, моя рідна країно»

Також за активну участь у конкурсі журі відзначило ученицю 3 класу цієї ж школи – інтернату: Шолудько Анну 26.04.2005 року народження, художній твір якої співзвучний з назвою конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини».

   Щиро вітаємо переможців!

Здолбунівська ОДПІ

Твір-роздум Маринко Мадонни під назвою: «Щасти тобі, моя рідна країно»

Щасти тобі, моя рідна країно!

Ми вчимося, граємо, закохуємось, створюємо сім’ї і навіть не замислюємось, що буде з нашою країною в майбутньому. Більшість з людей дбає лише про себе, про свої статки, про свій добробут. Багато хто, заради грошей, ладен продати рідну державу. А що ж буде далі? З чим ми залишимось?

Я ходжу лишень в 6 клас і мене вже хвилюють ті події, які зараз творяться в нашій країні. Іноді мені здається, що мій життєвий шлях дуже схожий на долю нашої України. В свої 14 я теж пережила немало. В 4 роки мене залишила мама і про те, як мені було тяжко, навіть не хочеться згадувати. В моєму житті засвітило сонечко лише тоді, коли я потрапила у Мізоцьку школу-інтернат. Саме тут я відчула, що таке справжня родина і як приємно, коли про тебе піклуються, переживають, дбають і допомагають у всьому. Коли за мої успіхи радіють всі, а за мої невдачі переживають також всі. Мені б дуже хотілося, щоб Україна взяла приклад з моєї школи і так само піклувалася б про немічних і недужих, допомагала б піднятися на ноги тим, хто цього потребує.

А з телевізійних передач ми бачимо, що з усіх сторін нашу Україну намагаються розтягнути, розірвати. Одним до вподоби корисні копалини на сході, іншим – мальовничі береги Криму, а дехто вже задивляється на круті схили Карпат.

Коли вже настане час, коли люди навчаться допомагати одне одному? Коли стане актуальним поняття милосердя, і заможні будуть допомагати бідним? Коли люди схаменуться і згадають, що нікуди зі своєї землі не втечуть, а повітря в нас одне на всі країни?

Я вірю, що Україна стане могутньою державою і буде піклуватися про своїх громадян. В нас для цього є все: родюча земля та добрі люди. Треба їм лише дати надію на справедливість. Але милість розпочинається в серці кожного з нас. Тому розпочати пропоную з себе і тих, хто бажає добра для своєї країни.

Щасти Тобі, моя рідна Країно!

Маринко Мадонна Янушівна.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети