Подай свій проект до Громадського бюджету Здолбунова

Подача проектів триватиме з 10.08.2018 до 10.09.2018 року.

 Подати проект може кожен здолбунівчанин віком від 16 років, за підтримки не менше 25 однодумців, способом заповнення спеціальної форми на офіційному  сайті  ( МИ НЕ ЗНАЙШЛИ ТАКОЇ ФОРМИ чи посилання на неї – ЗС) Здолбунівської міської ради у розділі  «Громадський бюджет Здолбунова», або у паперовому вигляді на ім’я міського голови.

Як працює Громадський бюджет читайте тут.

Детальніше про всі етапи проекту Громадського бюджету.

Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету міста Здолбунів, повинні  відповідати пріоритетам розвитку міста, визначеним у місцевих програмах, та бути спрямовані, зокрема, на покращення інфраструктури міста, поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів у всіх сферах життєдіяльності міста і стосуватись лише одного об’єкта, який належить до власності територіальної громади (наприклад: вулиці, парку, дороги, спортивного чи дитячого майданчика, установи, тощо).

З детальнішою інформацією щодо  Громадського бюджету Здолбунова   можна ознайомитись на офіційному сайті  міської ради: zdolbyniv.rv.ua, (конкретного посилання не вказано- ЗС)  або в працівників апарату за адресою м.Здолбунів, вул. Василя  Жука,1

НЕОБХІДНІ для ознайомлення документи в т.ч ФОРМА

Завантажити (DOC, 104KB)

Завантажити (DOC, 35KB)

Завантажити (DOC, 121KB)

Для того, щоб голосувати за проекти, потрібно буде зареєструватися в системі!

Наші суб’єктивні зауваження:

  1. В рекламі на сайті міської ради вказано, що Громадський бюджет ініційовано міською радою. Ініційований він конкретно однією людиною – депутатом міської ради, який і подав проект рішення, який став рішенням.
  2. Ми не знайшли як подати дистанційно через електронну форму (гуугл форму, наприклад) проект, тому швидше всього нас чекає стандартна процедура заповнення вордівського документа, друк і подача до міської ради.
  3. Зважайте, що проекти мають стосуватися виключно територій, які є власністю міста і подається проект фізичною особою.
  4. Комісія, яка буде оцінювати відповідність проектів вимогам сформована з ухилом на промерські заангажованих депутатів.
  5. Попри все ми закликаємо взяти якнайактивнішу участь – адже це шанс реалізувати свою невеличку мрію на користь собі, своїм однодумцям і місту. Це також буде гарна практика комунікацій, збору підтримки свого проекту, формування навичок конкурентної проектної боротьби. Задавайте запитання міський посадовцям, пишіть свої запитання тут у коментарях. Ми будемо намагатися на них давати відповіді.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети