Початок виборів на Здолбунівщині: у вишиванках і з піднесенням

election_2 (5)Сонячний день, криза в країні та патріотичні корені здолбунівчан сприяли тому що вибори у районі почалися піднесено. В очікувані кращого майбутнього. Люди посміхаються, висловлюють підтримку одне одному, багато виборців йдуть на дільниці із дітьми. Особливу шану і повагу заслуговують виборці дуууже поважного віку, які самостійно добираються із паспортом в руках щоб проголосувати. На всіх дільницях, куди ми завітали, а це 2 ДВК у Здовбиці і 4 ДВК у Здолбунові повний порядок і вибори йдуть спокійно. Явка виборців станом на 12 годину 25-35%.

Біля однієї з ДВК у Здовбиці працюють представники національного екзит-полу пані Іванна і Дарина,які відзначають відвертість респондентів і готовність до спілкування, на відміну від попередніх виборів.election_1 (2)

ДВК у с.Здовбиця Будинок культуриelection_1 (3)

Члени ДВК усміхнені та у національному вбранніelection_1 (4)

Голова та заступник голови ДВК у вишиванках тежelection_1 (5)

Голосує Микола Орлов, керівник громадської організаціїelection_1 (6)

На дільницю підходить сімейство Юрія Шменделя – чотового Здолбунівської сотні самооборони

election_1 (7)

ДВК біля залізниці 142 км, голосує Микола Мокрик, керівник молодіжного крила ЗЕОНуelection_1 (8)

Голова та секретар ДВК на шляхово-експлуатаційній дільниці м.Здолбунівelection_2 (1)

Голосування на ДВК у гуманітарній гімназії м.Здолбунівelection_2 (2) election_2 (3)

На ДВК у БКЦ черги за бюлетенями і самий суворий голова :)
election_2 (4) election_2 (6) election_2 (7) election_2 (8) election_2 (9)

Ірина Улянівна Гринюк в гуманітарній гімназії вся в роботіelection_3 (1) election_3 (2)

Даринка Дацюк та Іванка Семенюк – проводять опитування біля Здовбицької сільради (ДВК)election_3 (3) election_3 (4) election_3 (5)

election_3 (6) election_3 (7) election_3 (8) election_4 (1) election_4 (2) election_4 (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети