Початок кінця здолбунівської Казки

кінець Казки у Здолбунові (9)Сьогодні представники Здолбунівської міської ради у складі в.о.заступника голови Олександра Якубчика, керуючої виконкомом Світлани Вознюк, двох землевпорядників, депутата міськради Володимира Ткачука прийшли ознайомити власницю кафе “Казка” з рішенням суду. Після якого за допомогою бригади Здолбунівського будинкоуправління збиралися зрізати огорожу навколо кафе. Оскільки вона заважає проїзду мешканцям сусідніх будинків і на ній влаштована стоянка для авто, що не передбачено умовами договору між міськрадою і громадянкою Чуйко Тамарою. Представники міської влади також наголошували, що заплачені 200 гривень за 30 років оренди цієї землі-це сміхотворна мала сума і її треба переглянути і готові продовжити оренду вдвічі меншої території на нових умовах.кінець Казки у Здолбунові (5)

Власники же стверджують, що умови договору перегляду не підлягають, за землю розраховано у повному обсязі, жителі сусідніх будинків тільки раді, що є де залишити на ніч авто і взагалі тут не стоянка, а парковка біля кафе. Як відбувалась спроба зрізати огорожу і виконати рішення міської ради та суду дивіться у відеосюжеті.

ВІДЕО

кінець Казки у Здолбунові (6) кінець Казки у Здолбунові (3) кінець Казки у Здолбунові (16) кінець Казки у Здолбунові (17) кінець Казки у Здолбунові (18)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети