Побутова техніка від міжнародного проекту здолбунівським шелтерам

Здолбунівська громада вже сьогодні прийняла та прихистила близько 1300 внутрішньо переміщених осіб (ВПО), більшість з яких діти та жінки. Частина з них оселилася в приватному секторі, а частина у заздалегідь підготовлених приміщеннях закладів освіти громади. В закладах освіти громади підготовлено місць для 800 ВПО, тому заклади задіюються по мірі наповнення та реєстрації нових ВПО.

Ще до війни наша громада була відібрана до участі до україно-швейцарського проєкту «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань в Україні» («Діємо для здоров’я») який спрямований на зменшення факторів ризику, що сприяють неінфекційним захворюванням. Проектна команда Здолбунівської громади, до складу якої увійшли представники закладів освіти, медицини та міської ради працювала над проектом у сфері громадського здоров’я. Однак березень місяць вніс корективи у життя, але не змінив намірів Проекту «Діємо для здоров’я» допомогти громаді.

Завдяки цьому відкрилась важлива гуманітарна лінія щодо покращення умов обслуговування ВПО, що проживають в закладах освіти громади. Завдяки цьому перші три одиниці побутової техніки (2 посудомийні машини та 1 пральна машина) вже служать там де це найнеобхідніше та полегшують працю освітянам, які задіяні як волонтери для допомоги ВПО.

Дякуємо проекту за розуміння потреб громади та підтримку! Регіональному координатору проекту “Діємо для здоров’я” Наталія Фесовець за підтримку і комунікацію. Дякуємо КП «Здолбунівське» за оперативну допомогу у монтажі та встановленні техніки, Володимиру Лавренчуку та його команді за доставку техніки до місця, Yarik Yaroshik за своєчасну допомогу під час запуску. П.С. Ви не повірите, але навіть наша ідея з пунктами доступу до питної води в закладах освіти досі актуальна та зараз знаходиться на розгляді у менеджмента проекту. Далі буде….

Відділ проектної діяльності, розвитку та міжнародного співробітництва Здолбунівської міської ради

П.С Шелтер – місце тимчасового прихистку переміщених осіб, допомоги ВПОВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети