Побілка важливіша за закон?

Не секрет, що люди, які мало читають закони або просто їх ігнорують, видають свої бажання за закони. Особливо коли від тебе залежить що і як робити в місті. Так законодавство України визначає, що побілка декоративних дерев вапном заборонена.

Але ж це гарно, біленько, тому зусилля, гроші і люди у Здолбунові спрямовані щоб білити, білити, білити. Обскубані дерева, розбиті бордюри. Біленько, гарненько. Але ж питання залишається, а як же Закон?

Доходить до абсурду. Занепокоєні жителі міста, щоправда смугастою розмальовкою бордюрів, а не дерев, пробують дотелефонуватися до міської ради, а коли розуміють що то марно, то назвонюють на гарячу лінію і додають роботи адміністрації, яка тепер буде з’ясовувати кольорові уподобання комунальників, які малярували в місті :)

Прін скрін зі сторінок Сергія Кондрачука, Сегрія Ковальчука у ФБВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети