Пляжі Здолбунова: ситуація у червні

Спеціалістами Здолбунівського  районного  лабораторного відділення  ДУ “Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України” та спеціалістами ДУ “Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України” двічі  в першій та другій половині червня згідно плану моніторингових досліджень факторів навколишнього середовища на 2017 рік було проведено лабораторні дослідження якості води поверхневих водойм, води питних фонтанчиків  та грунту в  місцях масового відпочинку м.Здолбунів: пляжі по вулицях Старомильській та Заводській, «Гідропарк»  по вулиці Шевченка. За результатами досліджень вода з поверхневих водойм та  пісок з пляжів за санітарно-хімічними, мікробіологічними та  паразитологічними показниками відповідають санітарним вимогам.

Відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” вода з питних фонтанчиків пляжів по вулицях Старомильській та Заводській.

Впродовж купального сезону (травень – вересень)  спеціалістами Здолбунівського  районного  лабораторного відділення двічі на місяць будуть проводитись моніторингові дослідження  якості води поверхневих водойм, води питних фонтанчиків  та грунту в  місцях масового відпочинку м.Здолбунів.

Наголошуємо, що купання в зоні пляжів безпечне при дотриманні поведінки відпочиваючими. Варто пам’ятати про потенційну небезпеку водних об’єктів як фактора передачі багатьох інфекційних захворювань, таких як вірусний гепатит А, ентеровірусні інфекції, холера та інші. Необхідно уникати потрапляння води водойм в рот під час купання, не використовувати воду поверхневих водойм для миття овочів та фруктів, після купання у водоймах обов’язково приймати душ.

 

Завідувач Здолбунівського РЛВ Будинка Н.Р.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети