Пляжі готові до сезону

Спеціалістами Здолбунівського  районного  лабораторного відділення  ДУ “Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України” та спеціалістами ДУ “Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України”  в травні поточного року за угодою з Здолбунівською міською радою та згідно плану моніторингових досліджень факторів навколишнього середовища на 2017 рік було проведено лабораторні дослідження якості води поверхневих водойм, води питних фонтанчиків  та грунту в  місцях масового відпочинку м.Здолбунів: пляжі по вулицях Старомильській та Заводській, «Гідропарк»  по вулиці Шевченка. За результатами досліджень води та  піску пляжі готові до купального сезону. 

Впродовж купального сезону (травень – вересень)  спеціалістами Здолбунівського  районного  лабораторного відділення двічі на місяць будуть проводитись моніторингові дослідження  якості води поверхневих водойм, води питних фонтанчиків  та грунту в  місцях масового відпочинку м.Здолбунів.

Завідувач
Здолбунівського РЛВ Будинка Н.Р.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети