Плекаймо рідну мову!

Як нема без зірок небозводу,
Як блакиті без сонця нема,
Так і мови нема без народу,
І народу без мови нема
/Забаштанський В./
Мова – це душа народу. Народ існує до тієї пори, поки лунає його мова.
10 листопада в Мізоцькій міській бібліотеці відбувся літературний вечір, присвячений Дню української писемності та мови для молодших школярів Мізоцької школи-інтернату.
Працівники бібліотеки розповіли про створення першої слов’янської азбуки братами Кирилом та Мефодієм, про великий просвітницький труд преподобного Нестора Літописця та про його «Повість минулих літ», про «Граматику» Мелетія Смотрицького та про перші друковані книги Івана Федорова.
Діти ознайомилися із книжковою виставкою «Рідна мова чиста, як роса» та подивилися кілька невеликих фільмів про просвітителів, які зробили неоціненний вклад в розвиток слов’янської писемності і мови, та завдяки яким ми можемо писати, читати, навчатися рідною мовою.
Отож, бережімо і шануймо рідну мову – це невмирущий голос України.

Завідуюча Мізоцькою міською бібліотекою
Оксана Пальчевська

мізоч
мізоч

мізочВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети