Плати по новому тарифу, а не то тебе викинуть із маршрутки

ham_1

Водій цього транспортного засобу намагався викинути на вулицю свого пасажира

– Україна прагне до Європи!

Нарікань на вакханалію у сфері пасажирських перевезень маса. Здолбунів – місто при обласному центрі і рівень трудової міграції тут великий. Тому багато хто користується громадським транспортом, а він у нас весь в руках приватних перевізників. Вони ж у нас живуть одним днем. Зібрали за день гроші-витратили чи відклали, а немає грошей – то йдуть шантажувати владу, що більше їздити не будуть. А влада у нас нова, хоче вгодити всім, а в результаті виходить навпаки.

Підвищення цін в маршрутках хаотичне. Відповідно і рівень напруги серед пасажирів теж. Хтось платить нові озвучені тарифи, хтось ні, хтось терпить із водіїв, а хтось зривається на пасажирів. Дійшло вже до рукоприкладства.

Ось історія, що трапилась 24.04.14

24.04 я  з друзями після концерту в ВУЗі пішли на автобусну зупинку, щоб сісти у маршрутне таксі та доїхати додому, підходячи до автобусної зупинки я помітив ,що ми не встигаємо на маршрутку і вона відправилась, але на щастя чи можливо ні, якийсь чоловік зупинив її прямо біля тротуару де ми йшли. Ми швиденько, скориставшись моментом, заскочили в маршрутку, всі зайшли, я заходив останній і платив за двох до Здолбунова, за офіційно встановленою ціною 3.50 за особу, відповідно я положив 7 грн і пішов в кінець маршрутки, дійшовши до кінця я почув крив водія, який запитав куди я їду, я відповів йому. далі розпочалась розмова.

Водій- в Здолбунів за двох 10 грн

Я- ні в Здолбунів за двох 7 грн

В- доплачуй за проїзд

Я- чому я повинен доплачувати?

В- тому що піднято тарифи

Я- тарифи не було піднято офіційно

В- ось (показуючи папірець з «новими» цінами)

Я- що це? Покажіть мені постанову

В- я сказав доплачуй або виходь і не затримуй мене

Я- не буду доплачувати доки не покажете постанову, розпорядження з підписом і печаткою

В- постанова в перевізника

Я- постанови немає взагалі, як вона може бути в перевізника, дайте будь ласка номер перевізника я запитаю.

В- я сказав доплачуй, або виходь

Я нічого не відповів, оскільки двері зачинились і ми поїхали, здавалося б конфлікт вичерпаний. Та ні, на наступній зупинці (в центрі м.Рівне) я через вікно бачу свого знайомого і згадавши що у мене є до нього розмова чекаю доки він зайде, ні на що не звертаючи увагу я беру його за плече щоб він мене помітив, як тут хтось хапає мене за руку і починає тягнути. Я розумію що це водій і вириваю руку, далі наступна розмова:

Я- відпустіть мене (другою рукою берусь за поручень)

В- я тобі сказав виходь

Я- чому я повинен виходити?

В- я сказав доплачуй, або виходь

Я- я заплатив Вам за проїзд і їхатиму далі

В- я сказав забрав свої гроші і вийшов з машини (запихає гроші мені в кишеню)

Я- Водій візьміть гроші

В- я сказав геть з маршрутки, і більш щоб тебе не бачив

Я- водій, візьміть гроші (повертаю гроші) і їдемо далі, я знаю свої права не робіть ще більшого конфлікту

В- (хапає мене за руку і каже до друга з яким я мав розпочати розмову) відійди від дверей

Д- чому?

В- не заважай, я хочу вивести його ( і тягне мене за руку)

Зрозумівши, що не вийде витягти починає мені руку викручувати, на що я йому відповідаю:

Я- водій, Ви робите мені боляче, відпустіть руку ( ніякої реакції, я повторюю ще раз і кажу), якщо Ви не відпускаєте я викликаю міліцію

Водій відпускає руку і знову починає говорити щоб я вийшов, на що я як і раніше відповідаю що ні, після цього водій знову хапає мою руку і починає заламувати її, і кажучи, щоб я виходив і що другий раз я не сяду в цей автомобіль, на що я знову кажу,що мені боляче і що швидше за все наступний раз я зайду з працівником правоохоронних органів. Після кількох  спроб витягти мене на двір, водій забирається і виходить через задні двері, доречі саме через них він і зайшов, і ми їдемо далі. В Здолбунові на автовокзалі я підходжу до водія і прошу книгу скарг, але нажаль мені її не надали, тоді я попросив мобільний перевізника, нажаль у водія немає номера свого роботодавця, на панелі я знайшов якійсь номер, але знову ж нажаль, він не працює. Записуючи цей номер відбулась ще одна розмова:

В- щоб я тебе більше не бачив, в мою маршрутку більш не сядеш, а якщо побачу то надам тобі таку постанову що мало не покажеться

Я- тоді я розумію, що все-таки Ви хочете щоб наступний раз я прийшов з міліцією?

В- звільни приміщення

Я- до зустрічі.

Після цього я  сфотографував маршрутку і пішов в міліцію.marshrutka 11

В міліції цей чоловік написав заяву на хуліганські дії водія, до того ж свідки засвідчили як все було, тому будемо стежити за розвитком цієї історії. А владі жирний мінус за неефективний діалог із перевізниками, та через заплющення очей на очевидну ситуацію – з людей незаконно вимагають сплачувати НЕ затверджені тарифи. Агов, владо. Ви чого в ті крісла повсідались? Самі закони придумали, регуляторні акти, місяць часу і самі їх порушуєте та інших не контролюєте!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети