Платформа для порозуміння

порозумінняЩодня світ стає швидшим, агресивнішим, безжальнішим. Українські відстані між бажаним і дійсним теж близькі до прірви, тому не приходиться очікувати на порозуміння і посмішки на вулицях таких міст як і наш Здолбунів.

Та все ж без віри нікуди.

До того ж протягом останнього часу лунають заклики до порозуміння і від читачів, коментаторів, є спроби спільно робити роботу і у представників органів влади в районі. Не хочеться щоб на шляху до спільних злагоджених дій залишалися старі образи, задавнені непорозуміння. І справа не у професійних здібностях чи навпаки проколах, їх і надалі Здолбунів CITY буде відстежувати та робити публічними, тому що потреби громади та суспільна значимість подій все таки на першому місці.

20 березня ЗС буде відмічати 4 річницю з дня заснування. Ми багато що зробили для прозорості і публічності на Здолбунівщині, розвинули таке поняття як громадська журналістика.

Почали з’являтися нові ресурси, блоги, які пишуть про людей та події міста, району. І те що сьогодні здається супер об’єктивним самому собі, завтра може бути дуже суб’єктивним, тому треба прощати одне одному, підказувати, радити, перевіряти, доповнювати, коментувати щоб спільно виходити на кращої якості матеріали.

Ми закликаємо всіх до порозуміння та відкритості, легкості якщо можна так висловитись, в т.ч Здолбунівську міську раду, районну раду та РДА, керівників комунальних підприємств, а сайти і портали, які претендують на статус новинних про події міста і району, утриматись від виключно власного бачення і безпідставних, голослівних заяв. Давайте більше оперувати фактами, документами, бачити всі сторони і всіх людей. ЗС – платформа для порозуміння, демократичного вільного висловлювання, пропозицій, ідей та конструктивної критики, анонсів можливостей, кращого досвіду врядування і розповідей про хороших людей!

Якщо після цієї ініціативи більше людей в нашому краї протягне на зустріч одне одному руку, скаже слова привітання, проявить широту душі, то будемо вважати цей пост не даремним.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети