Пластуни запрошують на вишкіл

змійУчергове проводимо крайовий вишкіл інструкторів здорового способу життя. Учасниками вишколу можуть бути, як майбутні чи діючі пластові виховники, так і члени інших організацій, що працюють з молоддю.

Мета вишколу:
– поглибити знання громадян науковою, психолого-педагогічною інформацією, що зміцнить тверезі, здорові переконання і допоможе утвердити їх у пластових осередках та суспільстві загалом.
– впроваджувати та виховувати тверезі здорові традиції, любов до спорту, патріотизм, національну гідність і почуття відповідальності за того, кого виховуєш, навчаєш, з ким живеш;
– поширювати досвід тверезого виховання по всій Україні, як найкращий надійний спосіб профілактики негативних звичок та позбавлення від них залежних людей.
– донести до суспільства сучасне, нове поняття тверезого, здорового способу життя через науку собріології;
– підготувати інструкторів для пластових та молодіжних заходів різних рівнів, що зможуть фахово на психолого-педагогічному рівні поширювати інформацію про здоровий спосіб життя.

Дата проведення вишколу 28-29 березня 2015 р. Місце проведення селище Клевань Рівненська обл..

Зголошуватися у формі за посиланням: docs.google.com/…/1DpNV4FQwYfIlE2mkMcX3ljJ34cENAFH…/viewformВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети