Плани Здолбунівської міської влади на 2015 рік: спорт

П Р О Г Р А М А розвитку фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2015 рік

  Додаток  7  до рішення виконавчого комітету  від 22.10. 2014  №  209

1.Метою Програми є визначення та забезпечення реалізації заходів, спрямованих на формування в місті чіткої  моделі розвитку сфери фізичної культури і спорту на демократичних та гуманістичних засадах.

Для досягнення мети Програми необхідно вирішити такі основні завдання:

забезпечити об’єднання зусиль у розвитку фізичної культури і спорту міської ради , зацікавлених громадських організацій, широких верств населення;

сформувати у населення сталі традиції та мотивації щодо фізичного виховання і спорту для всіх як важливих чинників забезпечення здорового способу життя;

удосконалити форми залучення різних груп населення до регулярних та повноцінних занять фізичною культурою і спортом за місцем їх проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку;

удосконалити систему дитячо-юнацького спорту;

сприяти поширенню клубної системи у сфері фізичної культури і спорту;

створювати  сприятливих умов для зростання ролі громадських  організацій фізкультурно-спортивної спрямованості;

забезпечити будівництво за підтримки органів місцевого самоврядування сучасних спортивних споруд, належне їх обладнання та використання.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  кошти  для  участі громадських організацій в  фізкультурно-спортивних заходах  протягом   2015 року.

      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада

     4.Джерело фінансування – міський бюджет .

     5.Очікувані результати :

Виконання Програми дасть змогу  пропагувати здоровий спосіб життя, активне змістовне дозвілля та залучати  дітей і підлітків  міста Здолбунова до участі  в  фізкультурно-спортивних заходах.

К О Ш Т О Р И С видатків на виконання

Програми  розвитку  фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2015 рік

 

№ п/п Заходи, які доцільно профінансувати Вартість тис.грн. Термінвиконання Виконавець
1. Виділити кошти   Християнській  спілці молоді YMCA  Здолбунова  для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих заходів в місті Здолбунові, зокрема в міському гідропарку та міському клубі, участі в  місцевих змаганнях та в 4-му Всеукраїнському  Чемпіонаті  з флорболу. 5,0 Протягом року Лабік О.Капітула В.В.
2. Виділити кошти на участь  команди зі спортивного туризму  МГО «Екстрім» в  чемпіонаті Рівненської області 10,0 Протягом року Лабік О.Капітула В.В.
3. Виділити кошти  громадській  організації ФК «Локомотив»  для  участі футбольної команди в  Чемпіонаті області та Кубках  області і району 30,0 Протягом року Лабік О.Капітула В.В.
ВСЬОГО: 45,0

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети