Плани Здолбунівської міської влади на 2015 рік: культура

 ПРОГРАМА 

організації та проведення  культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів в місті Здолбунові на 2015 рік

 Додаток  6  до рішення виконавчого комітету  від  22.10. 2014 року  №  209

КОШТОРИС

видатків на виконання  Програми  організації та проведення  культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів в місті Здолбунові на 2015 рік

 

№ п/п  Заходи, які доцільно профінансувати  Вартістьтис.грн. Термін виконання  Виконавець 
1. Кошти для придбання вінків, кошиків квітів :

 • до Дня визволення міста від німецько- фашистських загарбників;
 • до Дня Соборності України;
 • загиблим воїнам ОУН-УПА, ветеранам ВВв в День Перемоги;
 • до 24-ї річниці Незалежності України;
 • до Дня інтернаціоналіста;
 • до Дня міста;
 • до Дня Українського козацтва
 • до Дня партизанської слави
 • до Дня визволення України
 • до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні;
 • інших знамених і пам’ятних дат
5.0 Протягомроку

Євтушок Л.Т.

Капітула В.В.

2. Кошти для придбання призів дітям – учасникам  культурно-мистецьких та спортивно-масових  заходів у місті (обдарованих дітей, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування , дітей та молоді з функціональними обмеженнями,  з багатодітних та малозабезпечених сімей) та іншим категоріям учасників. 5,0 Протягомроку Євтушок Л.Т.Капітула В.В.
3. Кошти на придбання:- почесних грамот, цінних подарунків та квітів для нагородження з нагоди державних та професійних свят, ювілейних дат, тощо. 5,0 Протягом року Лабік О.Капітула В.В.
4. Кошти на організацію новорічних свят, придбання подарунків для дітей-сиріт. 2,0 Грудень Сирота  І.Капітула В.В.
5. Кошти для підтримки учасників,  які представляють місто Здолбунів на культурно-мистецьких конкурсах, фестивалях, інших заходах. 3,0 Протягом року Євтушок Л.Т.Капітула В.В.
6. Кошти для організації  та  проведення святкування Дня міста 35,0 Серпень Лабік О.І.Капітула В.В.
  ВСЬОГО: 55.00

Мета програми :

Метою Програми є забезпечення  виконання Здолбунівською міською радою  повноважень передбачених статтею 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» спрямованих на організацію культурно-мистецьких  та спортивно-масових заходів на території міста  Здолбунова, розвитку творчих здібностей різних вікових категорій населення, сприяння відродженню народної творчості  та  організації змістовного дозвілля  в місцях масового відпочинку.

 1. Заходи по реалізації програми:

     Програмою передбачено  організація та  участь в  культурно- мистецьких та спортивно-масових  заходах  протягом   2015 року.

     В програмі заплановано виділення коштів на придбання подарунків, призів, грамот, вінків, квітів, організації заходів по святкуванню Дня міста.

      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада

     4.Джерело фінансування – міський бюджет .

     5.Очікувані результати :

Виконання Програми дасть змогу забезпечити організацію дозвілля  мешканців міста та  розвиток  творчих здібностей різних вікових категорій, зокрема дітей та молоді. Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети