Плани Здолбунівської міської влади на 2015 рік: комуналка і ОСББ

Знайомтесь із планами, програмами Здолбунівської міської влади. Саме на такі цілі і такі суми плануються до використання у 2015 році. Нам не відомі випадки, коли звичайні мешканці були причетні до планування цих витрат. Всім займається апарат міської ради, а рішення ухвалюють депутати.

Маєте своє бачення, пропозиції, аргументовані заперечення – коментуйте, пишіть власні проекти рішень і несіть до міської ради. Влада належить народу. Щоправда якщо сам народ хоче мати цю владу і відповідальність за неї більше ніж 1 раз на 4 роки під час перебування у кабінці для голосування.

ПРОГРАМА підтримки комунальних підприємств, ОСББ та розвитку міста Здолбунів на 2015 рік 

Назва заходу Вартість, тис.грн. Виконавець програми
І.Поповнення статутного фонду  
КП «Здолбунівське»  
Поповнення статутного фонду КП «Здолбунівське», придбання комп’ютерної техніки 8,0 КП «Здолбунівське»
КП «Міське будинкоуправління»  
Поповнення статутного фонду КП МБУ, придбання автовишки ВС-22 80,0 КП «Міське будинкоуправління
КП «Здолбунівкомуненергія»  
Поповнення статутного фонду КП «Здолбунівкомуненергія» (встановлення теплових лічильників в ДНЗ «Дзвіночок», «Усмішка», «Ладоньки») 42,0 КП «Здолбунів комуненергія»
КП «Здолбунівводоканал»  
Придбання насосного та технологічного обладнання для заміни на об’єктах підприємства 50,0 КП «Здолбунів водоканал»
ІІ.Будівництво  
Будівництво ринку для продажу сільськогосподарської продукції (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) 120,0 КП «Здолбунівське»
Будівництво вуличного освітлення в гідропарку міста Здолбунів ( в т.ч. проектно-кошторисна документація) 70,0 КП «Здолбунівське»
Будівництво дороги та пішохідної доріжки в гідропарку міста Здолбунів (в т.ч.проектно-кошторисна документація) 300,0 КП «Здолбунівське»
Реконструкція стадіону «Локомотив», в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації 10,0 КП «Здолбунівське»
Виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію сміттєзвалища 10,0 КП «Здолбунівське»
Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво мосту через озеро в гідропарку міста Здолбунів 10,0 КП «Здолбунівське»
Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво пам’ятного знаку Т.Г.Шевченко 10,0 КП «Здолбунівське»
Будівництво дошкільного навчального закладу по вул.Івана Богуна,9 в м.Здолбунів Рівненської області, в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації 30,0 Міська рада
Реконструкція площі Героїв Майдану, в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації 10,0 КП «Здолбунівське»
Добудова музичного залу ДНЗ «Грайлик» 50,0 Міська рада
Реконструкція сміттєзвалища в урочищі Здовбиця (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) 10,0 КП «Здолбунівське»
Капітальний ремонт покрівлі ДНЗ «Усмішка» 10,0 Міська рада
 Реконструкція вуличного освітлення по вулицям Міцкевича-Садовій-Гоголя-Коцюбинського ( в т.ч. проектно-кошторисна документація) 10,0 КП «Здолбунівське»
Будівництво вуличного освітлення по вул.Пушкіна 100,0
Будівництво вуличного освітлення по вул.Івасюка 80,0
Будівництво вуличного освітлення по вул.Віли,8 80,0
Всього 1090,0

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети