Плани Здолбунівської міської влади на 2015 рік: депутати і соцзахист

Знайомтесь із планами, програмами Здолбунівської міської влади. Саме на такі цілі і такі суми плануються до використання у 2015 році. Нам не відомі випадки, коли звичайні мешканці були причетні до планування цих витрат. Всім займається апарат міської ради, а рішення ухвалюють депутати. Маєте своє бачення, пропозиції, аргументовані заперечення – коментуйте, пишіть власні проекти рішень і несіть до міської ради. Влада належить народу. Щоправда якщо сам народ хоче мати цю владу і відповідальність за неї більше ніж 1 раз на 4 роки під час перебування у кабінці для голосування.

ПРОГРАМА забезпечення депутатської діяльності депутатів Здолбунівської міської ради   на  2015 рік 

 1. Загальні положення

Програма забезпечення депутатської діяльності депутатів Здолбунівської міської ради на 2015 рік (далі-Програма) ставить за мету реалізацію нових механізмів у сфері діяльності депутатів міської ради та виконання ними встановлених чинним законодавством повноважень та прав.

Програма відповідає законам України “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Термін дії Програми – 2015 рік.

Фінансування здійснюється в межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті  на виконання заходів Програми. Для виконання  Програми можуть бути залучені інші кошти, не заборонені чинним законодавством України.

До реалізації Програми на договірній основі можуть залучатися наукові установи та громадські організації, які ставлять за мету розвиток місцевого самоврядування.

II. Мета Програми 

Головною метою Програми є забезпечення сприятливих умов для ефективного здійснення депутатами міської ради своїх повноважень.

Програма фінансової підтримки депутатської діяльності розроблена з метою забезпечення виконання депутатами міської ради своїх повноважень, а також сприяння активізації їх роботи в раді та її органах.

 III. Основні завдання Програми 

 1. Забезпечення активної участі депутатів у пленарних засіданнях , засіданнях постійних комісій;
 2. Організація проведення зустрічей депутатів з виборцями, інформування їх про роботу міської ради та її органів як безпосередньо так і в засобах масової інформації;
 3. Якісне вивчення депутатами потреб територіальної громади міста та участь у їх вирішенні;
 4. Сприяння виконанню депутатами міської ради доручень ради, її органів, міського голови.

IY. Фінансове забезпечення Програми

      Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Головними розпорядниками коштів є Здолбунівська міська рада.

Обсяги асигнувань затверджуються рішення міської ради.

Розміри відшкодування депутатами міської ради витрат, пов’язаних із депутатською діяльністю  встановлюється незалежно від їх місця проживання та становить:

 • на час участі у Дні депутата – 30.00 грн.

Кошторис видатків на реалізацію програми  забезпечення депутатської діяльності  депутатів Здолбунівської міської ради у 2015 році 

№ пп Вид видатків Сума,  тис.грн.
1.

Придбання канцелярських товарів (ручки, блокноти, папки, папір, поштові конверти)

 

0,5
2.

Придбання вітальних листівок, адресних папок

 

0,5
3.

 Оплата транспортних послуг під час проведення виїзних депутатських днів,

 

5,0
4.

Придбання квітів для привітання депутатів

 

1,0
5.

Оплата за  функціонування офіційного сайту міської ради, за висвітлення депутатської діяльності в районній газеті «Нове життя»

 

14.500
6. Представницькі витрати під час проведення  депутатських днів, зустрічей  з представниками органів місцевого самоврядування  інших регіонів України та зарубіжних  країн в т.ч. організація ділових обідів 4,0
7.  Відшкодування інших витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю (відрядження, добові) 4,5
Разом: 30,00

Всього видатків –  тридцять  тисяч   гривень 00 коп.

П Р О Г Р А М А соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста  Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги  на 2015 рік 

 1. Мета Програми:

            –   реалізація державної та місцевої політики у сфері соціального захисту та підтримки населення.

– забезпечення організаційних заходів щодо реалізації державних соціальних програм;

– реалізація додаткових, до встановлених законодавством, гарантій соціальної і матеріальної підтримки малозабезпечених жителів міста.

 1. Завдання Програми: надання комплексної соціальної та іншої допомоги вразливим верствам громади:

– особам з обмеженими фізичними можливостями, дітям – інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам та малозабезпеченим сім’ям та ін.;

–   громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах;

– дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які виховуються у кризових сім’ях.

Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада.

 1. Джерело фінансування – міський бюджет.
 2. Очікувані результати:

Виконання  програми дасть змогу підвищити рівень життєзабезпечення одиноких громадян похилого віку, інвалідів та інших малозахищених верств населення шляхом надання  грошової допомоги.

Виконання програми дасть змогу забезпечити посилення соціального захисту одиноких непрацездатних громадян, малозабезпечених мешканців міста, ветеранів війни та праці, інвалідів, що сприятиме покращенню умов їх проживання та вихованню у молоді шанобливого ставлення до ветеранів та людей літнього віку.

 КОШТОРИС видатків на виконання Програми соціального захисту мало захищених верств та інших категорій населення міста Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги на 2015 рік

№ п/п Заходи, які доцільно профінансувати Вартість, тис.грн. Виконавець Обгрунтування
1. Виділити кошти для  надання матеріальної допомоги на: оздоровлення  дітей – сиріт, дітей без батьківського піклування, дітям, які виховуються у кризових сім’ях. 4.0 Лабік О.І., Капітула В.В. Постанова Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 р. № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків», постанова Кабінету Міністрів України від 06.09 2005 р. № 868 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 р. № 226»
2. Матеріальна допомога:

 • хворим, що потребують хірургічного втручання;
 • перебувають в реанімаційному відділенні;
 • онкохворим;
 • хворим на туберкульоз;
 • постраждалим від нещасних випадків та стихійного лиха;
 • іншим категоріям населення, що потребують матеріальної допомоги.
14.400

Лабік О.І.

Капітула В.В.

 

ст 91 Бюджетного кодексу України , ст.34 Закону України

«Про місцеве самоврядування»

3.  Допомога на поховання непрацюючих громадян міста. 18.600

Лабік О.І.

Капітула В.В.

Постанова Кабінету Міністрів

№ 99 від 31.01.2007 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого»,

ст.34 Закону України

«Про місцеве самоврядування»

4.

Матеріальна допомога:

– самітнім громадянам  похилого віку;

– ветеранам війни та  праці;

– інвалідам 1, 11, 111 гр. Великої Вітчизняної війни, загального захворювання, з дитинства;

– сім”ям загиблим військовослужбовців,   військовослужбовцям, звільнених  у  запас, сім’я постраждалим внаслідок військових конфліктів;

–  політв’зням  та репресованим;

– учасникам партизанського руху;

-учасникам бойових дій та інших військових конфліктів;

– вимушеним переселенцям

5.0

Лабік О.І.

Капітула В.В.

Указ Президента України

від 12.05.1995 р.

ст. 34 Закону  України

«Про місцеве самоврядування»

5.

Матеріальна  допомога :

– спортсменам-чемпіонам та призерам,  майстрам спорту, кандидатам у майстри спорту, тренерам, які мають особливі досягнення.

18.0

Лабік О.І.

Капітула В.В.

Закон України «Про місцеве самоврядування»
  ВСЬОГО: 60.0

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети