Планові відключення електроенергії у Здолбунівському районі

ПАТ “Рівнеобленерго” повідомляє, що найближчим часом  будуть виконуватися роботи з обслуговування електричних мереж, спрямовані на підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів.

планові відключення_1 планові відключення_2 планові відключення_3

Також в Україні вводяться графіки аварійних відключень електроенергії, які будуть стосуватися рядових споживачів (населення). При цьому промислові підприємства відключатися не будуть. Про це повідомляє Міністерство енергетики та вугільної промисловості. Графіки споживання вводяться задля економії споживання електроенергії.

Відключення проводитимуться за узгодженими з облдержадміністраціями графіками аварійних відключень під час ранкових і вечірніх пікових навантажень, орієнтовно о 9:00-11:00 і о 20:00-22:00.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети