План відключення електроенергії

відключення енергіїУ зв’язку із надзвичайним станом на ринку електроенергії України, що склався через дефіцит потужності електроенергії в Україні та для забезпечення стабільної роботи Об‘єднаної енергетичної системи України НЕК Укренерго» продовжує запроваджувати вимкнення електричної енергії.

З огляду на тривалість запровадження таких вимкнень та з метою впорядкування обмежувальних графіків вимкнень по потужності та для інформування населення про їх введення в оперативному режимі ПАТ «Рівнеобленерго» розробило плани відключень по годинам на території Рівненської області та міста Рівне. Про це повідомила прес-служба ПАТ «Рівнеобленерго».

Орієнтовні дані по вимкненням розроблені з урахуванням проходження максимуму навантаження Об’єднаної енергетичної системи України в Рівненський області. З сьогоднішнього дня.

Понеділок – П’ятниця: 8:30 – 10:30 всі райони області повністю.

15:45 –17:45 Гощанський,  Здолбунівський, Острозький, Радивилівський, Дубенський, Млинівський, Демидівський та Рівненський райони.

17:45 – 19:30 Костопільський, Березнівський, Сарненський, Володимирецький, Зарічненський, Рокитннівський, Корецький райони.

Кожен робочий день 16:50 – 18:30 місто Рівне:

У понеділок вимикатимуть світло в район Пивзаводу. Дубенська, Дорошенка, Пересопницька, Коперника, Могили, Гарна, Базар (Шкільна, Замкова), Злата Плаза, Жукова, Боярка. Ювілейний (Кн.Острозького, Макарова,) Павлюченка, Чехова, Корольова.

Вівторок – Соборна (від 12 школи до Чорновола) Остафова, кн.Ольги, С.Бандери, (від Чорновола до М. Вовчка) Волинська, Приходька, пр.Миру (від готелю “Мир” до вул. Шевченка, Міцкевича, Хвильового, Басів Кут, Чорновола, Бандери, 16 Липня, Дворецька, Поповича,  Соборна, Дубенська, ДОСи, РУМ, Теліги.

Середа – Д.Гілицького, Курчатова, (від площі Перемоги до мототреку) Відінська, Дарвіна, Кременецька, С.Бандери, М.Вовчка, Студентська, Гуртожитки НУВГП, Мірющенка, Приходька, Леонтовича, Жуковського, Гагаріна, Орлова, Буковинська, Костромська, Фабрична, Дундича, Будівельників, кн.Романа, Льонокомбінатівська, Д.Галицького, Дем’янчука, Київська, Центр, пр.Миру, Литовська, р-н Щасливе, р-н Царське Село.

Четвер – Млинівська, Колоденка, Порозово,Тайкури, Курчатова, Молодіжна, р-н Новий двір, р-ни Вересневе, Агропереробка, КСП Волинь, Волинської Дивізії, Коновальця, Черняка, Шухевича, Мельника.

П’ятниця – великі підприємства міста.

В планах можуть бути зміни в залежності від навантажень в Об’єднаній енергетичній системі України в Рівненський області. Тривалість та обсяги таких відключень електроенергії регламентуються головним диспетчером електроенергетичної системи України.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети