План дій до повної перемоги

Коротко як я все це бачу далі. У Здолбунові, на моє глибоке переконання, немає з ким воювати. Бо всі або з нами, або байдуже сидять по хатах і радіють, що у них вихідний. Це нормально, бо у всі часи при всіх подіях була значна частина байдужих. Але мова не про них.

Зараз КОЖНОМУ ЧОЛОВІКУ, ЯКИЙ МОЖЕ, ТРЕБА ЇХАТИ НА КИЇВ. Бо там потрібна постійна ротація. Важко воювати одним і тим самим складом без перепочинку. Важко тримати щит довше 15-20 хв. А коли тримаєш і кричиш “заміна”, інколи заміни немає. А тому всі на Київ.

Питання відправки по цьому телефону: 068 753 88 30 – координатор Здолбунівської сотні самооборони.

Тим, хто лишається у Здолбунові.

1. Розтиражуйте листівку нашої сотні і роздавайте у людних місцях. Не можете чи не хочете їхати самі – переконайте їхати інших.

1-14-02-2014

2. Є необхідність у коштах. Не на харчі, бо їх там валом, а на “батарейки” (так на це кажуть у Києві), а також на доїзд.

3. У Здолбунові лишаються представники “Майдану”. Якщо щось буде потрібно робити у місті чи районі – думаю, вони інформуватимуть.

Телефон: 068 753 88 27 – Штаб Майдану.

Нашому поколінню випала велика честь боронити свою свободу. Бог послав нам Януковича, а з ним таку можливість. Проте в цій війні переможець відомий – народ. Іншого просто бути не може.  Питання перемоги – це питання часу та, на жаль, кількості трупів.  З обох сторін.

Здається, все. Ми з хлопцями знову на Київ. До повної перемоги. СЛАВА УКРАЇНІ!

Сергій КондрачукВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети