Півмільйона на ремонт будівлі міської ради Здолбунова

Проведений тендер на Прозорро зафіксував безальтернативну перемогу все тих же знайомих будівельних персонажів Здолбунова, які будуть ремонтувати фасад міської ради.

Сума угоди – майже півмільйона. Гарантії якості не прописані . Аванс 60 тисяч, на 2018 рік заплановано витратити 200 тисяч, решта у 2019 му. Якщо зроблять робіт на більшу суму (на скільки більшу? мільйон, два?), то передбачено, що на цю суму і збільшиться сума угоди. Ось і сама угода.

Завантажити (PDF, 455KB)

Якою ПРОГРАМОЮ, передбачено фінансування такого ремонту з міського бюджету, затверджених на 2018 рік, ми не знайшли…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети