Після звернення громадських активістів Рівного відновлено порядок біля будинку

3бсПісля втручання громадськості у комунальників зарухалися поршні. Й вони нарешті навели лад, відновили благоустрій на Шухевича, 20, що у м.Рівне.

 Ще в грудні 2013 року по вулиці Романа Шухевича 20 комунальники здійснювали заміну труб. В результаті на місці робіт утворилося урвище глибиною до трьох метрів, яке кілька місяців  «прикрашало» ландшафт, а прибудинкова територія нагадували місце бойових дій.

 У рівнян ввірвався терпець і вони звернулися за допомогою до ГО «Рівненський громадський контроль».

Голова громадського контролю Дмитро Якимець на підставі пункту 13.7.5 правил благоустрою міста Рівне звернувся  до обслуговуючої організації і до міськвиконкому з вимогою навести лад на ділянці, за яку відповідають комунальники. Вони   запевнили, що недоліки буде усунено. Згодом пояснили свою бездіяльність, яка тривала  кілька місяців несприятливими погодними умови, а  також тим, що тепломережа прокладена на п’ятиметровій глибині.4бс

Тож після втручання Рівненського громадського контролю у рівнян, які проживають по вулиці Романа Шухевича 20 на одну проблему стало менше, а комфорту й спокою більше.2бс 1бсВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети