. Після скарги журналістів звільнили посадовця Генпрокуратури | Здолбунів City

Після скарги журналістів звільнили посадовця Генпрокуратури

kolazh-4-vladaТак трапляється, що не всі чиновники хочуть надавати інформацію на запити журналістів. Відповідно медійники задіюють дозволені законом методи, щоб цю інформацію отримати, а тих, хто перешкоджає покарати. Приклад 4 влади доводить, що під тиском справедливих вимог постраждати можуть і в Генпрокуратурі.

Начальницю відділу з питань доступу до інформації ГПУ Ларису Мілевич звільнили з посади після програних судів щодо доступу до публічної інформації

Суд визнав протиправою відмову Генпрокуратури в наданні інформації про доходи екс-прокурора Рівненщини. Відповідальну за цю відмову, начальницю відділу з питань доступу до інформації ГПУ Ларису Мілевич звільнили.

Про це йдеться у листі представниці Уповноваженого з прав людини ВРУ, який вона надіслала головному редактору інтернет-порталу «Четверта влада» Володимиру Торбічу у відповідь на його скаргу.

Детальних причин звільнення посадовця та інших її проступків, які до цього призвели, не зазначено.photo_upovnovazhenyj photo_upovnovazhenyj-2

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама